• 10. İİKS, Pandemi Nedeniyle Bu Yıl Çevrimiçi Gerçekleşti

  10. İİKS, Pandemi Nedeniyle Bu Yıl Çevrimiçi Gerçekleşti

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Eskişehir Teknik Üniversite bünyesinde yer alan ve Eskişehir'in en büyük öğrenci topluluklarından birisi olan Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün en önemli etkinliklerinden biri olan 10. İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri, devam eden pandemi nedeniyle bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleşti.

  10. İİKS, 180’den fazla aktif katılımcı ile Zoom üzerinden gerçekleşti. 5 oturumdan oluşan etkinlikte, etkili sunumlar, mülakat simülasyonları, çeşitli aktiviteler ve 50’den fazla ödül içeren çekilişler gerçekleştirildi. Oturumlarda iş dünyasındaki profesyonelliklerini ve bilgi birikimlerini katılımcılara aktarmak üzere Anadolu Isuzu, Eczacıbaşı, Şişecam, Inditex, Tchibo, Fiat Chrysler şirketlerinden insan kaynakları uzmanları yer aldı.

  iiks

  Etkinliğin ilk oturumunda Şişecam İnsan Kaynakları Müdürü Metin Tutçuoğlu yer alırken ikinci oturum, Tchibo İşe Alım ve Eğitim Uzmanı Aygün Çelik ile devam etti. Üçüncü oturumda İnditex firmasından Kıdemli Yetenek ve Eğitim Uzmanı Didem Yücel yer aldı. Dördüncü oturumda Eczacıbaşı Vitra İnsan Kaynakları ekibinden Gülsüm Buğdaycıoğlu ve Hande Yaman katılımcılarla buluşurken son oturumda da Fiat Chrysler Automobiles firması İnsan Kaynakları ekibinden Ecem Tonka bir konuşma gerçekleştirdi.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.