• 16. İLTEK Günleri Dün İtibarıyla Başladı

  16. İLTEK Günleri Dün İtibarıyla Başladı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Tüm katılımcılarının kendini geliştirmesini ve kariyerleri yolunda ışık olmayı amaçlayan İLTEK Günleri; Yazılım, İletişim, Bilişim, Savunma Sanayi, Havacılık, Uzay Teknolojileri, Mekatronik ve Telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere ülkemizdeki ve dünyadaki en güncel teknolojik gelişmeleri masaya yatıran içeriği ile resmen başladı. 

  Etkinlik boyunca katılımcılar, sektörün lider firmalarından en son teknolojik trendleri dinleyebiliyor, stant alanlarında firma yetkilileri ile bizzat görüşme şansı bulabiliyor, staj ve iş başvurusu yaparken aynı zamanda networkünü de genişletebiliyorlar. 29 Mart itibarıyla başlayan ve üç gün sürecek etkinlik, 3D ve oyunlaştırılmış sanal fuar deneyimi ile iltekgunleri.com’da yayınlanıyor.

  16. iltek

  Kariyer oturumlarının yanında, alanında uzman isimlerin gündemdeki teknolojik gelişmeler hakkında tartıştığı öğretici paneller, sektörün dev isimleri ile görüntülü görüşmelerin gerçekleştirildiği benzersiz 3D fuar alanı, Pqueen, Pinti Panda, EasterGamersTV gibi fenomen konuklar, çekilişler ve daha sayısız sürpriz ile 16. İLTEK Günleri yarın sona erecek.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.