• ADVPAYS PARA ÇEKME NASIL OLUYOR?

  ADVPAYS PARA ÇEKME NASIL OLUYOR?

  2 Dakika Okuma Süresi
  4 sene önce
  Paylaş

  ADVPAYS PARA ÇEKME NASIL OLUYOR?

  Advpays ciddi bir firma olduğu için üyelerini sık dokuyup takip ederek ödemeleri gerçekleştirmektedir. öncelikli olarak para çekme işlemi için bakiyenizin 150 Dolar olması gerekmektedir. bu azami tutar ve üzeri miktarlarda bakiyenizden sürekli para çekebilirsiniz. 2. şartı Sizin vasıtanız ile Referans 40 Üye kazandırmanız şartı vardır. Tek seferde bu üye sayısını sağladığınızda bu işlemi halletmiş oluyorsunuz. 40 üye kazandırmanız için sizin kontrol panelinizin alt kısmında referans linki bulunmaktadır. tanıdıklarınızı bu link üzerinden sisteme üye yaptığınızda sol menüde referans sayınız gerçek olarak görünecektir.

  her üyenin kendi reklam kodu girme ücreti 10 cent, sizin vasıtanızla üye olmuş olan üyelerden her 10 cent yarısı 1,5 cent otomatik olarak sizin bakiyenize eklenecektir. bu anlamda referansınız ile üye olanlarda kendilerine ilave üye aldıklarında bu bir ağacın dalları gibi devam edip çoğalacak. çoğaldıkça artık sizin kod girmenize belirli bir zaman sonunda ihtiyaç olmayacak, ve advpays da bakiyeniz otomatik sürekli artacaktır. ilk para çekme yaptığınızda 1 ile 2 ay arasında sistem sizin yaptığınız kazançları kontrol edecektir. sizin referansınız ile üye olanlar ip adreslerinde hile olmadan yapıldığı tespit edilip bir sefere mahsus kontrol edilecektir. onaylandıktan sonra ödeme sistemi tarafından seçeceğiniz para çekme metodlarından birine paranız yatacaktır

  . 1. para çekme işlemi sonrası artık hiç bir ekstra işlem yapmadan dilediğiniz zaman 7000 dolar olan bakiyenizden herzaman sorunsuz para çekebileceksiniz. bununla ilgili youtube da bilgiler veren videolara bakabilirsiniz.

                                                                                                                                               ÜCRETSİZ ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN

  Benzer Yazılar
  Views Template: 177 Okunma 2 sene önce
  Views Template: 137 Okunma 2 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.