• Alabileceğiniz En İyi 10 QCY Marka Bluetooth Kulaklık

  Alabileceğiniz En İyi 10 QCY Marka Bluetooth Kulaklık

  8 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Bluetooth kulaklık piyasası eskiden birkaç büyük markanın tekelinde olan ve onların sunduğu yüksek fiyatlar nedeniyle yalnızca küçük bir kesime hitap edebilen bir sektördü. QCY ve benzeri pek çok farklı marka da güçlü performansa sahip bluetooth kulaklıklar üretmeye ve bu başarılı ürünleri uygun fiyata kullanıcıya sunmaya başladıktan sonra artık neredeyse herkes bir kablosuz kulaklık sahibi oldu diyebiliriz.

  Piyasada hala yüzlerce hatta binlerce lira ödeyerek sahip olabileceğiniz kulaklıklar bulunuyor. Elbette, fiyatı yüksek ürünlerin de kendilerine has öne çıkan özellikleri olacaktır. Ancak QCY gibi markalar müzik dinlemek ya da arama yapmak amacıyla yani standart kullanım için alınan ürünler konusunda oldukça başarılılar. Oldukça uygun fiyata kalite bir müzik deneyimi sunan en iyi QCY marka bluetooth kulaklıkları listeledik ve ürünlerin öne çıkan özelliklerini anlattık.

  QCY marka en iyi 10 bluetooth kulaklık:

  • QCY T1C / 109 TL
  • QCY T5 TWS / 123 TL
  • QCY T7 / 133 TL
  • QCY T8 / 155 TL
  • QCY T12 TWS / 149 TL
  • QCY L1 Neckband / 180 TL
  • QCY T6 / 186 TL
  • QCY T10 / 196 TL
  • QCY T9 / 189 TL
  • QCY E1 ANC / 200 TL

  Hem kulak içi hem de kaliteli ses aktarımı için özel aparata sahip QCY E1 ANC

  qcy e1 anc

  • Fiyatı: 200 TL

  120 mAh batarya gücüne sahip olan QCY E1 ANC modeli, 2 saatte tam şarj oluyor ve ortalama 5 – 7 saat kullanım ömrü sunuyor. CVC gürültü engelleme teknolojisine sahip olan modelin üzerinden telefon görüşmeleri için özel bir aparat bulunuyor. Aparat biraz kaba duruyor ancak bu sayede net bir ses aktarımı sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  Tam kablosuz arayanlar için piyasadaki en uygun kulaklıklardan QCY T9

  qcy t9

  • Fiyatı: 189 TL

  ABS ve silikon karışımı sert bir malzemeden üretilmiş olan QCY T9,  güçlü yapısı sayesinde çarpmalara ve düşmelere dayanıklıdır. 2 saatte tam şarj olan modelin kulaklıkları ise kutu içinde 1 saatte tam şarj olurlar. Şarj kutusu tam doluyken kulaklıkları 5 kez şarj edebiliyor. Surround stereo ses sistemine sahip olan QCY T9, 10 metre menzil içerisinde başarıyla çalışıyor. Ürünün N11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  Eğer hem tam kablosuz hem de uzun kulaklık tasarımı arıyorsanız QCY T10

  qcy t10

  • Fiyatı: 196 TL

  Tam şarjda 21 saat kullanım ömrü sunan QCY T10 modeli, 10 dakikalık hızlı şarj ile tam 1 saat kullanım süresi sunduğunu iddia ediyor. Ergonomik yapısıyla her kullanıcının kulağı için uyumlu bir model olan QCY T10, hassas kulaklıklar için bile dengeli ve geliştirmiş bass yapısına sahip bir ses sistemi sunuyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  Sporda kullanıma ideal QCY T6

  qcy t6

  • Fiyatı: 186 TL

  QCY T6 bluetooth kulaklık modeli, listedeki tüm ürünlerden farklı olan tasarımı ile dikkat çekiyor. Tasarım, spor yaparken müzik dinlemek isteyenler için özel olarak geliştirilmiştir. Toplamda 30 saat kullanım ömrü sunan kulaklıkları şarj kutusu ile 4 kez şarj etmek mümkün. Dilediğiniz cihaza kolayca bağlanan ve bağlandığı cihazı bir daha unutmayan QCY T6, kablosuz kulaklıkların yarattığı düşme korkusunu ortadan kaldırıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Kulak içi ve ara kablolu olan taşıması kolay bir tasarım: QCY L1 Neckband

  qcy l1 neckband

  • Fiyatı: 180 TL

  Qcy L1 Neckband bluetooth kulaklık modeli için kablolu kulaklıklardan kablosuza geçiş sürecinin bir ürünü diyebiliriz. Ürünün iki kulaklığı birbirine bağlayan bir kablosu var ancak cihaz ile aktarımı tamamen kablosuz olarak sağlıyor. Elbette, kablo ile kullanmanın da sunduğu pek çok avantajın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Tam kablosuz kulaklıklardan emin olmayan kullanıcılar için ideal bir ürün. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Bluetooth 5.1 ve 4 saat müzik dinleme imaknı sunan QCY T12 TWS

  qcy t12 tws

  • Fiyatı: 149 TL

  Sahip olduğu bluetooth 5.1 teknolojisi ile güçlü bir bağlantı sunan QCT T12 TWS modeli, bağlı olduğu cihazla arasındaki mesafe 10 metreyi aşana kadar başarıyla çalışmayı sürdürüyor. Gürültü engelleme özelliği olmayan model, 4 saat müzik dinleme ve 3,5 saat konuşma süresi sunuyor. Ürünün N11 sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Airpods'tan hallice ama çakma Airpodslar gibi güvensiz değil: QCY T8

  qcy t8

  • Fiyatı: 155 TL

  QCY T8 bluetooth kulaklık modeli, kullanıcıları bile şaşırtan bir bağlanma hızına sahip. Daha önce bağlanmış olduğu bir cihaz ile yeniden bağlanması için şarj kutusunun kapağını açmanız yeterli olacaktır. Sunduğu akıllı algılama özelliği sayesinde, kulaklıkları kulağınızdan çıkardığınız anda dinlemekte olduğunuz müzik duruyor. Kulaklıkları yeniden kulağınıza taktığınız zaman ise müzik 15 saniye içinde yeniden başlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Bir üstteki kulaklığın alt modeli ve daha sade tasarıma sahip versiyonu QCY T7

  qcy t7

  • Fiyatı: 133 TL

  13 mm sürücü, HIFI kalite ses sistemine sahip olan QCY T7 bluetooth kulaklık modeli, tam şarjda ortalama 17 saat kullanım ömrü sunuyor. Type-C bağlantı ile hızlı şarj özelliği de olan model, bluetooth 5.1 teknolojisi ile güçlü bir bağlantı kalitesi sunuyor. Ortam gürültü önleme özelliği ile müzik dinlerken ya da telefonla konuşurken net bir aktarım sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Oyun moduna sahip olan QCY T5 TWS

  qcy t5 tws

  • Fiyatı: 123 TL

  QCY T5 TWS bluetooth kulaklık modelinin listedeki ürünler arasında en öne çıkan özelliği bir oyun moduna sahip olması. Oyun modunu aktif hale getirdiğiniz zaman oyun oynadığınız ya da film izlediğiniz sırada oluşabilecek ses aktarım gecikmeleri minimuma iniyor. Toplam 25 saat çalışma süresi sunan QCY T5 TWS, sahip olduğu Realtek yonga seti ile bass ve tiz seslerde gerçekçi bir performans yakalıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Piyasadaki en uygun fiyatlı QCY kulaklığı T1C

  qcy t1c

  • Fiyatı: 109 TL

  380 mAh batarya gücüne sahip olan QCY T1C bluetooth kulaklık modeli, oldukça şık ve kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor. Toplam 5 saat kullanım ömrü sunan model, bağlı olduğu cihazla arasındaki mesafe 10 metreyi aşana kadar başarıyla çalışmayı sürdürüyor. Bluetooth 5.1 teknolojisi ile güçlü bir bağlantı kalitesi sunuyor ve kulaklık üzerinden müzik kontrolü yapmanızı sağlıyor. Ürünün Amazon sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

  Güçlü ses performansını uygun fiyata sunan QCY markasının dikkat çeken en iyi bluetooth kulaklıklarını listeledik ve ürünlerin öne çıkan özelliklerini anlattık. Ürünlerin fiyatları farklı alışveriş sitelerinde yapılan kampanyalar nedeniyle değişiklik gösterebilir. 

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.