Amy Winehouse'un Görülmeyen Görüntüleri NFT Oluyor

Read Time:1 Minute, 20 Second
Amy Winehouse'un Görülmeyen Görüntüleri NFT Oluyor

Saving Amy kitabının yazarı ve Amy Winehouse’un sırdaşı olarak bilinen yazar Daphne Barak, ünlü yıldıza ait, hiçbir yerde bulunmayan görüntüleri NFT olarak yayınlayacak. Barak, elinde Amy ve ailesine ait toplam 40 saatlik özel görüntüler bulunduruyor.

2011 yılında Birleşik Krallık’ta yaşamını yitiren, kült eserlere imza atmış ünlü şarkıcı Amy Winehouse’un hiçbir yerde bulunmayan görüntüleri NFT olarak yayımlanacak.

Saving Amy kitabının yazarı Daphne Barak, eserini kaleme almadan önce Amy Winehouse ve ailesiyle altı ay birlikte vakit geçirmişti. Barak, İngiliz yıldızla geçirdiği bu süre içerisinde çok özel aile anlarına tanık olmuş ve toplamda 40 saatlik bir görüntü kaydı gerçekleştirmiş. Kayıtlarda Amy, annesi Janis ve babası Mitch bulunmakta.

Serinin yayınlanması altı hafta sürecek:

Amy Winehouse

Altı haftaya yayılacak ve her hafta bir bölümü sunulacak olan içerikler sayesinde hayranlar Amy’ye ait nadir görüntülere NFT biçiminde sahip olabilecek. Seri sona erdikten sonra Saving Amy Marketplace’te NFT’leri satın almak, satmak ve takas etmek mümkün olacak.

Yazar Daphne Barak; alkol zehirlenmesi nedeniyle, 27 yaşında vefat eden birçok ünlüden biri olan Amy Winehouse’un sırdaşı olarak biliniyordu. Öyle ki Amy, bir keresinde kendisi için “Benim karmaşık hayatımı yalnızca Daphne açıklığa kavuşturabilir.” demişti.

Markaların NFT Savaşları Başlıyor: Coca-Cola, İlk NFT’sini Satışa Çıkarıyor

Saving Amy serisi, yazarın arşivlerinden hazırlanan bir üçlemenin ilk kısmı olarak yayınlanacak. Çok erken ölen yıldızları konu alan üçlemenin kalanında Michael Jackson ve Whitney Houston’a yer verilecek.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL’DA KAYA VARDI DA, BİZ Mİ TIRMANMADIK? – BOULDERING

İSTANBUL’DA KAYA VARDI DA, BİZ Mİ TIRMANMADIK? – BOULDERING