• Android 12'nin İlk Resmi Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

  Android 12'nin İlk Resmi Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Google’ın mobil işletim sistemi Android’in bir sonraki sürümü olacak Android 12’nin ilk geliştirici önizleme sürümünü yakın zamanda yayınlaması bekleniyor. Android 12 resmi olarak ortaya çıkmamış olsa da Wylsa adlı bir Rus web sitesi, Android 12’nin ilk resmi duvar kağıtlarını paylaştı.

  Paylaşılan görsellere göre Google, Android 12’de de minimalist duvar kağıdı tasarımlarına devam edecek. Ayrıca aynı duvar kağıdının hem standart mod hem karanlık mod için farklı versiyonları bulunuyor. Wylsa, söz konusu duvar kağıdının Android 12 önizleme sürümünde kullanılacağını, Android 12 kararlı sürümün farklı bir duvar kağıdı ile gelebileceğini belirtiyor.

  Android 12'nin geliştirici önizleme sürümünde kullanılacak duvar kağıtları bu şekilde

  Android 12 duvar kağıtları

  Bu Görseller, Android 12'nin İlk Ekran Görüntüleri Olabilir

  Duvar kağıtları yüksek çözünürlüklü olduğundan ister akıllı telefonunuzda, ister tabletinizde ister bilgisayarınızda keyifle kullanabilirsiniz. Duvar kağıtlarını tam çözünürlüklü olarak indirmek için buraya tıklayarak Google Drive sayfasına ulaşabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.