• Apple Arcade Simgeleri, Apple Mağazalarında Sergileniyor

  Apple Arcade Simgeleri, Apple Mağazalarında Sergileniyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  ABD merkezli teknoloji devi Apple, 2019 yılında "Apple Arcade" olarak isimlendirdiği video oyun abonelik sistemini duyurmuştu. O gün bugündür pek çok mobil oyunsever tarafından kullanılan Apple Arcade, 2021 yılında yeniliklerle dolu olacak gibi görünüyor. Bunun nedeniyse şirketin satış mağazalarında yaptığı bir yenilik. Apple Store'lardaki ekranları güncelleyen şirket, yeni Apple Arcade simgelerini de sergilemeye başladı.

  Apple'ın yeni simgeler, Apple Arcade abonelerine animasyonlu bir deneyim sunuyor. Bu bağlamda Skate City, Crossy Road Castle ve WHAT THE GOLF? gibi popüler oyunlar, yeni simgeleriyle Apple mağazalarındaki yerlerini almış durumda. Ancak dünyanın dört bir yanındaki Apple mağazası pandemi nedeniyle kapalı olduğundan, yenilenen simgeleri görürseniz şanslısınız demektir.

  Apple Arcade'deki bazı yeni simgeler işte böyle görünüyor

  Apple Arcade yeni simgeler

  Bu arada eğer yeni simgeleri görebilirseniz, Apple Arcade deneyimini sahip olduğunuz iPhone'da da yaşayabilirsiniz. Şirket, sunduğu QR kodlarla bu oyunların demo sürümlerine erişilmesini mümkün kılıyor. Üstelik böylelikle Apple Arcade'in 2021 yılındaki simgelerini ve uygulamanın yeni temasını da deneme imkanı yakalamış olacaksınız. 

  Apple TV+'ta Yer Alacak Dram Filmi Cherry'nin İlk Fragmanı Yayınladı

  Apple'ın resmi satış mağazalarında yaptığı değişiklik, bu hizmetin desteklediği aksesuarları da gösteriyor. Örneğin bir Apple mağazasına gittiğinizde, Dualshock 4, Razer Kishi , SteelSeries Nimbus + gibi üçüncü taraf oyun kumandaları ile Beats Solo Pro kulaklıkları da görebilirsiniz. Öte yandan, mağazalarda bu oyunların deneyimlenebildiğini de hatırlatmakta fayda var.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.