asphalt 9 kolay para kazanma

tarafından
49
asphalt 9 kolay para kazanma

Asphalt 9 Legends Araba Kilitleri Nasıl Ücretsiz Açılır?

Bu oyunumuzda kart sistemi bulunmaktadır.Ben para ile alırım devri artık yok.Kart biriktire biriktire arabaları tamamlayıp kilitlerini açıyorsunuz.Bunun içinde yani kart toplamak içinde yarış kazanmak ve görevleri tamamlamak gerekmektedir.Bu şekilde size ödül olarak bazı arabaların kartlarını verirler.Arabaların istediği kart sayısı değişiklik göstermektedir.Örneğin bir araba için 35 kart biriktirmek gerekirken diğer bir araba için daha doğrusu hızlı ve en iyi arabalar için 100 den fazla kart gerekebilmektedir.Bu oyuna para harcamak çok ama çok saçma dostlar bunu da söyleyeyim.Çünkü direkt araba değil kart almış oluyorsunuz,bu da zaten olayı saçma yapan şey.Tavsiyem güzel güzel oyunu oynayıp zevk almaya bakın.Elbet bir çok araba açılacaktır siz oynadıkça.Şimdi diğer önemli tüyolara geçelim.

Kariyer Modu : Bu modu tamamlamak size araba kartları ve ödüller verecektir.Bu modu yaparsanız daha hızlı gelişeceğinize emin olabilirsiniz.Kariyer modunu da sürekli takip edin.Yeni görevler,kariyer seviyeleri açıldıkça bunları yapın.

Günlük Etkinlikler : Asphalt 9 Legends rehberi isimli konumuza devam ediyoruz.Oyunda bir de günlük etkinlikler denen bir özellik var.Günlük aktif olan etkinlikleri yaparsanız bir çok ödülün sahibi olursunuz.

Kulüp (Klan) Üyesi Olun : Bir kulübe katılırsanız her zaman sizin için daha iyi olacaktır.Aynı kulüp üyeleri de sizlerde yarıştıkça ve başarı elde ettikçe itibar puanı kazanırsınız.Bu sayede kulüpte gelişir ve verdiği ödüllerde daha iyi olur.Bu yüzden hemen bir kulübe katılın.

Ücretsiz Kart Paketleri : Dükkan bölümünde sizlere her gün ücretsiz kart paketleri verilmektedir.Bu paketleri açmayı unutmayın.Bu sayede ilerde bir çok arabanın kilidini açmış olursunuz.Sakın es geçmeyin.

Reklam İzleyin : Ne alaka diyebilirsiniz.Ama sürekli karıştıkça arabalarınızın yakıtları da bitecektir.Böyle durumlarda reklam izleyerek ücretsiz yakıt alabilirsiniz.Aklınızda bulunsun.

Önemli : Discord Sevabımıza üye olarak yeni konuları anında sunucu içinde görebilir, çekilişleri ve etkinlikleri öğrenebilirsiniz. Bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Ayrıca sormak istediğiniz acil bir soru varsa mesaj atarak sorabilirsiniz.

Asphalt 9 Legends rehberi isimli konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz.Sizlere verebileceğim tüyolar bu kadar dostlar.Umarım güzel bir konu olmuştur.Başka konularda görüşmek üzere,hepimize bol keyifli oyunlar dilerim.