• ATV, "Dolar Olmuş 4" Repliğini Sansürledi [Video]

  ATV, "Dolar Olmuş 4" Repliğini Sansürledi [Video]

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarından biri olan ATV, Ali Atay’ın yönetmenliğini yaptığı Ölümlü Dünya adlı aksiyon komedi filmini dün akşam (4 Nisan) bir kez daha seyircilerinin karşısına çıkardı. Film, 2018 yılında yayınlandığında gündeme gelen “dolar sansürü” tartışmaları, ikinci kez yayınlandığında da devam etti.

  Ölümlü Dünya ekranlara ilk kez taşıdığında Alper Kul tarafından canlandırılan Oktay karakterinin “dolar olmuş 4” repliğini sansürleyen ATV, dün akşam da aynı uygulamayı tekrarladı. Dolar kuru, film ATV ekranlarında ilk kez yayınlandığında 4,3 TL seviyelerindeyken; filmin ikinci kez TV ekranlarına taşındığı bugünlerde 8,13 TL seviyelerinden işlem görüyor.

  ölümlü dünya

  Sosyal medya kullanıcıları, 2018 yılında olduğu gibi dün akşam da “dolar olmuş 4” repliğinin kesilmesine kayıtsız kalmadı ve söz konusu “sansür” ile ilgili art arda gelen paylaşımlar, söz konusu uygulamanın bir anda trendlere girmesine neden oldu. İşte “dolar olmuş 4” repliğinin sansürlenmesi ile ilgili bazı Twitter kullanıcılarının paylaşımları:

  "Dolar olmuş 4" repliğinin sansürlenmesiyle ilgili bazı paylaşımlar

  ölümlü dünya sansür tweet

  ölümlü dünya sansür tweet 2

  ölümlü dünya sansür tweet 3

  ölümlü dünya sansür tweet 4

  Ölümlü Dünya filmindeki "dolar olmuş 4" repliğinin sansürlü hali

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.