• Avrupa’nın En Büyük Kripto Festivali İstanbul’da

  Avrupa’nın En Büyük Kripto Festivali İstanbul’da

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Türk kripto para borsası ICRYPEX, Kripto Fest 2021 ile kripto para sektöründe, Avrupa’nın en büyük etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor. Sektöre ışık tutan teknolojilere değinmek ve önümüzdeki dönemlerde yaşanacak gelişmeler hakkında kriptoseverleri bilgilendirmek amacıyla düzenlenecek ICRYPEX Kripto Fest 2021 tamamen ücretsiz olacak ve 7-8 Ağustos 2021 tarihlerinde; Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda misafirlerini ağırlayacak. Ücretsiz etkinliğe katılım için ICRYPEX web sitesinden katılım formunun doldurulması yeterli olacak.

  ICRYPEX Kripto Fest 2021, alanında öncü pek çok ismin yer aldığı bir panel serisine ev sahipliği yapacak. Sunuculuğunu Eren Caner’in üstleneceği etkinlikte Bitcoin’in tarihinden finansın geleceğine, trader öykülerinden çılgın başarı hikâyelerine birbirinden farklı konular masaya yatırılacak

  ICRYPEX Kripto Fest 2021’e katılanları sürprizler de bekliyor:

  icrypex

  Etkinlikte Türk bilim insanı Emin Gün Sirer liderliğindeki Ava Labs tarafından geliştirilen ve merkeziyetsiz finansal varlıklar, finans uygulamaları, kripto para işlem platformları ve hizmetler için güvenli, pratik ve ölçeklenebilen bir yapı sunmayı amaçlayan AVAX için de özel bir bölüm olacak. AVAX, Blockchain 2.0’ın devamı niteliğinde olan Blockchain 3.0 için geliştirdiği projelere değinecek. 

  Spor tutkunlarının taraftarı oldukları kulüplerin fan token projelerinin bir yenileri ise  ICRYPEX Kripto Fest 2021’de katılımcılara sürpriz açıklamalarla duyurulacak. ICRYPEX Kripto Fest 2021, ayrıca bir lansmana da sahnesinde yer verecek. Ev sahibi ICRYPEX, profesyonel trade ekranı ICRYPEX ONE’ı tanıtacak. Etkinlik, sanatçı Edis’in coşkulu konseriyle son bulacak. 

  ICRYPEX Kripto Fest 2021’e katılım linki için tıklayın!

  Kripto Para Borsası ICRYPEX’in Mobil Uygulaması Yayınlandı: İşte Özellikleri

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.