• Beyaz Saray'ın Web Sayfasında Gizli Bir İş İlanı Keşfedildi

  Beyaz Saray'ın Web Sayfasında Gizli Bir İş İlanı Keşfedildi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Dün akşam saatlerinde tüm dünyayı yakından ilgilendiren bir olay yaşandı. ABD'nin yeni başkanı Joe Biden, yemin ederek resmen görevine başladı. Biden'ın göreve gelişi ile birlikte Beyaz Saray'ın resmi internet sitesi de güncellendi. Güncellenen sitenin HTML kodlarında ise son derece ilginç bir iş ilanı keşfedildi.

  Eğer hemen şimdi sizler de whitehouse.gov adresine gidip sitenin HTML kodlarını açarsanız, "<head>"  etiketinin arasında bir bilgilendirme mesajı görüyorsunuz. Mesajda şu ifadeler yer alıyor: "If you're reading this, we need your help building back better." Bu metni çevirmemiz gerekirse şöyle bir anlam çıkabilir: "Eğer bunu okuyorsanız, siteyi daha iyi geliştirmek için yardımınıza ihtiyacımız var."

  beyaz saray gizli iş ilanı

  Başvuru ABD vatandaşlarına özel

  Beyaz Saray'ın resmi internet sayfasında bulunan bu gizli iş ilanına sadece ABD vatandaşları başvurabiliyor. Özellikle geliştiricilerin fazlasıyla hoşuna giden bu tarz ince ilanlar, sitelerin kodlarına girip bir açık aramayı seven tecrübeli kişileri de keşfetmeye yarıyor. 

  Twitter, Beyaz Saray için yeni bir hesap açtı

  Twitter, Trump Döneminde Kullanılan White House Hesabını Kapatıp Yenisini Açtı

  Biden'ın gelişiyle Beyaz Saray için bir beyaz sayfayı da Twitter açtı. Trump yönetiminin kullandığı @WhiteHouse45 isimli hesabı arşivleyen Twitter, @WhiteHouse isimli yeni hesabı tüm dünyaya duyurdu. Görünen o ki Biden'ın gelişiyle birlikte önümüzdeki günlerde pek çok değişiklik göreceğiz. 

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.