• Beyaz Show Yeniden Ekranlara Dönüyor [Tarihi de Belli Oldu]

  Beyaz Show Yeniden Ekranlara Dönüyor [Tarihi de Belli Oldu]

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  İlk kez 1996 yılında yayınlanan ve geçtiğimiz yıllara kadar da devam eden Türkiye'nin en uzun soluklu talk show programlarından Beyaz Show, önümüzdeki aylarda yeniden aramıza dönüyor. Beyazıt Öztürk tarafından yapılan açıklamalara göre Beyaz Show, 2021 yılı içinde ekranlara geri dönecek. Ancak Beyaz Show hayranlarının, bir süre daha beklemek zorunda olduklarını şimdiden söyleyebilirsiniz.

  1996 yılından 2018 yılına kadar cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Beyaz Show, edinilen bilgilere göre Kanal D'nin el değiştirmesi üzerine yayından kaldırılmıştı. Yeni kanal sahiplerinin Beyazıt Öztürk'e ulaşarak farklı bir program önerisinde bulunduğu ancak ünlü ismin bu teklifi elinin tersiyle ittiği yazılıp çizilmişti. Beyazıt Öztürk, yeni sezonla ilgili yaptığı açıklamalarda ise kanal ismi vermedi.

  "Beyaz Show özlendi"

  Beyaz Show

  Aracında hareket halindeyken basın mensuplarına yakalanan ve tabiri caizse ayak üstü açıklamalarda bulunan Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un özlendiğini ifade etti. Bunun üzerine "Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah" cümlesini kuran ünlü şovmen, Beyaz Show'un ne zaman başlayacağına dair en net açıklamayı da yapmış oldu. 

  Arka Sokaklar Dizisindeki Bir Sahne Nedeniyle 61 Avukatlık Barosu RTÜK'e Şikayette Bulundu

  Beyaz Show'un hangi kanalda yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Beyazıt Öztürk'ün muhtemelen iki seçenek üzerinde durduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan bir tanesi, geleneği bozmamak adına geçmişi bir kenara bırakarak Kanal D'ye dönmek olacaktır. İkinci seçenek ise Acun Ilıcalı ile çok yakın olan şovmenin, Beyaz Show'u Exxen'de yayınlayabilecek olma ihtimali. Ancak bunları konuşmak için henüz çok erken.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.