• Bir Projesini İptal Etmesi İçin Netflix'e Şikayet Yağıyor

  Bir Projesini İptal Etmesi İçin Netflix'e Şikayet Yağıyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film yayın platformu olan Netflix, yeni bir tartışmanın ortasında kalmış durumda. Eski bir NFL (ABD Ulusal Amerikan Futbolu Ligi) oyuncusu olan Colton Underwood'un Netflix için bir reality şov çekeceğinin açıklanmasının ardından Underwood'u "tacizcilik" ile suçlayan bir grup insan, projenin iptali için Change.org'da kampanya başlattı.

  Colton Underwood'un dahil olduğu son reality şov olan The Bachelor'da Cassie Randolph'u taciz ve tehdit ettiği iddialarını hatırlatan Change.org kampanyası, Underwood'un yaptıklarının karşılığının bir bir Netflix yapımı olmaması gerektiğini ve yayın platformunun söz konusu projeyi iptal etmesi gerektiğini ifade ediyorlar.

  colton underwood

  Cem Yılmaz'ın Netflix Dizisi 'Erşan Kuneri'nin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

  Söz konusu kampanyanın açıklamasında, "Colton, Cassie Randolph’u gizlice takip etti, aracına takip cihazı yerleştirdi ve hem ona hem de arkadaşlarına tehdit mesajları gönderdi. Evinin önünde durup onu gözetledi. Cassie, Colton’un saldırıları ve baskılarının bir kurbanı" ifadeleri kullanılırken; kampanyaya şu ana kadar 20 binden fazla insan destek vermiş durumda.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.