• Bir vivo Modeli, Google Play Console'da Ortaya Çıktı

  Bir vivo Modeli, Google Play Console'da Ortaya Çıktı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Özellikle son dönemde adını sıkça duyduğumuz akıllı telefon üreticilerinden vivo, 2021 yılında oldukça iddialı olacak gibi duruyor. Şirketin bu sene içerisinde çıkaracağı cihazlar ortaya çıkmaya başladı.

  Bu cihazlardan bir tanesi de Google Play Console'da ortaya çıktı. Özellikleri sebebiyle üst düzey bir cihaz olması beklenen vivo V2055A modelinin tasarımı da gün ışığına çıktı. Peki, şirketin yeni telefonuyla ilgili bilinenler neler?

  Google Play Console'da ortaya çıkan yeni vivo modeli

  vivo v2055a ön

  vivo V2055A modeli, ön kameraya ev sahipliği yapan delikli ve uzun bir ekrana sahip. Alt kısım da dâhil olmak üzere cihazda bulunan çerçeve oldukça ince. Selfie kamerasına ev sahipliği yapan delik, ekranın üst tarafının ortasına konumlandırılmış durumda. Google Play Console veri tabanındaki bilgilere göre ekranın çözünürlüğü FHD+ olacak.

  Sağ tarafında ses açma kapama ve güç düğmelerinin bulunduğu cihazın ekranı, 1080 x 2400 piksel çözünürlüğüne ve 480 PPI'a sahip olacak. Sekiz çekirdekli Snapdragon 870 SoC'den gücünü alacak olan telefon, 12 GB RAM kapasitesine sahip olacak. Depolama alanıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmasa da cihazın 128 GB ya da 256 GB bir depolama alanına sahip olması bekleniyor.

  İşletim sistemi tarafında Android 11 kullanacak olan cihazın Fun Touch ya da Origin OS arayüzlerini kullanıp kullanmayacağı henüz belli değil. Bunların haricinde cihazın batarya kapasitesi ya da kameralarıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Ancak cihazın dört arka kameraya sahip olmasının muhtemel olduğu dile getiriliyor.

  Vivo S7t 5G, Fiyatına Göre Üst Seviye Özellikleriyle Duyuruldu

  Şu an için sadece V2055A model numarası ortaya çıkan cihazın piyasaya ne adla sürüleceği henüz bilinmiyor. Ancak bu modelin iQOO Neo 5 olabileceği belirtiliyor. Bu iddianın doğruluğunu ise şirket resmi bir açıklama yaptıktan sonra öğrenebileceğiz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.