• blog yazarak para kazanma

  blog yazarak para kazanma

  1 Dakika Okuma Süresi
  4 sene önce
  Paylaş

  Blogculuk

  Profesyonel blogculuk bilgisayar odaklı internet işlerinden para kazanmanın en popüler yöntemlerinden biri. İnternette gezinirken herkes denk geldikçe blog okur. Blogunuzun işte bu ziyaretçiler için faydalı bilgiler sunması ve içerik bakımından orijinal olması gerekir. Blogunuza reklam almak için yayıncı ağlarını ya da Google AdSense’i kullanabilir, böylece aldığınız bu reklamlardan birine tıklandığında tıklama sayısı kadar ödeme alabilirsiniz. Başarılı bir blogcu olmak için dile hakim olmak, farklı fikirleri başarılı bir şekilde kelimelere aktarabilme yeteneğine sahip olmak, temel kod yazma bilgisine sahip olmak ve SEO’ya aşina olmak gerekir.

  Dünya üzerinde blog sayfaları oluşturan kullanıcıların tamamı WordPress kullanmaktadır. WordPress Hosting paketi ile hızlıca blogunuzu yayına alabilirsiniz

  Benzer Yazılar
  Views Template: 679 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 309 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.