• Bloodborne, PlayStation 1 İçin Yeniden Uyarlanıyor

  Bloodborne, PlayStation 1 İçin Yeniden Uyarlanıyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  PlayStation 4 sahipleri, 2015 yılında "Bloodborne" isimli özel bir oyunla tanışmışlardı. FromSoftware tarafından geliştirilen bu oyun, o yıllarda milyonlarca kopya satmış, PlayStation 4 sahiplerinin favorileri arasına girmeyi başarmıştı. Hatta oyun şu sıralar PC ve PlayStation 5 için de hayal ediliyor. Ancak bir geliştirici, oyuna daha farklı bir gözle bakmaya karar verdi. Lilith Walther isimli bir geliştirici, oyunu PlayStation 1'e uyarlamaya çalışıyor.

  Aslına bakacak olursak PlayStation 1, son günlerde çeşitli konularla gündeme geldi. Örneğin kısa bir süre önce bir geliştirici, yapımına 23 yıl önce başlanan bir oyunu tamamlayarak oyuncuların hizmetine sundu. Ayrıca PS1 ve PS2'in en popüler oyunlarından olan Tenchu'nun da PlayStation 5'e gelebileceği açıklanmıştı. Bloodborne ise PlayStation 1 sahiplerinin yüzünü güldürecek yeni bir gelişme olabilir.

  Birkaç yıllık teknolojiyle geliştirilen Bloodborne'un yıllar öncesine uyarlanması, pek de kolay değil

  Bloodborne

  Bloodborne, nispeten yeni teknolojilerle uyumlu geliştirilmiş bir oyun. Haliyle bu oyunu yıllar öncesine uyarlamak, o kadar da kolay bir şey değil. Üstelik bu proje şu an için de bitmiş durumda değil. Walther, proje zor olsa da elinden geleni yapacağını söylüyor. Ancak 2015 yılında piyasaya sürülen Bloodborne ile PlayStation 1 için uyumlu versiyonu yan yana koyacak olursak, görüntü ve oyun dinamiklerinin yerle bir olduğunu açıkça ifade edebiliriz. 

  Sony, CES Videosunda Daha Önce Açıkladığı Oyunların Çıkış Tarihlerini Kaldırdı

  PlayStation 1 için piyasaya sürülecek Bloodborne'un bir gün tüm oyuncular tarafından oynanıp oynanmayacağı bilinmiyor. Ancak oyunseverler, şu an bu oyunun kliplerini izleyebiliyorlar. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak söz konusu videolara ulaşabilir, oyunun neler sunacağını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.