• BMW Motorrad, Yeni Motosikletleri R 18’i Tanıttı

  BMW Motorrad, Yeni Motosikletleri R 18’i Tanıttı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Yeni motosiklet serisine büyük yatırımlar yapmaya başlayan BMW Motorrad, yeni sürücüler için farklı ve ilgi çekici tasarımlara sahip modeller üretmeye devam ediyor. 

  Şirket, son olarak Kingston Custom ile ortaklaşa hazırladıkları özel R 18 model motosikleti kullanıcılara sundu. Tamamen retro bir tasarıma sahip olan yeni R 18, SoulFuel serisinin üçüncü modeli olarak karşımıza çıkıyor. 

  “R 18, kariyerimin en etkileyici projesi” 

  BMW R 18

  Kingston Custom’ın sahibi Dirk Oehlerking, hala geliştirme aşamasında olan bu model için el yapımı gidonlar ve özel bir çamurluk ile gövdeyi daha klasik bir hale getirdiğini belirtiyor. Motosikletin selesi orjinal halini korurken, egzoz da yine Kingston Custom tarafından elden geçirilmiş. Yeni modelin farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayan bir diğer yenilik ise tamamen değiştirilen far grubu olmuş. 

  BMW R 18

  Oehlerking, kariyerinin en etkileyici projesi olarak adlandırdığı R 18 için şu ifadelerde bulundu; "BMW R 18 o kadar güzel detaylara sahipti ki, birçok orjinal parçayı olduğu haliyle bırakmak zorunda kaldım. R18, benim için büyük anlam ifade ediyor. BMW Motorrad’ın bana duymuş olduğu güven benim için çok önemliydi."

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.