• BÖRÜ 2039'un Duyuru Fragmanı Yayınlandı [İzle]

  BÖRÜ 2039'un Duyuru Fragmanı Yayınlandı [İzle]

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Dağ ve Börü serilerinin arkasındaki isim olan Alper Çağlar’ın yeni projesi BÖRÜ 2039 resmen duyuruldu. bilim kurgu türünde bir dizi olarak karşımıza çıkacak projenin dün akşamki duyurusunda çok az bilgi paylaşılmış olsa da dizinin yayınlanacağı platform olan BluTV’nin bugün itibarıyla diğer detayları da aktaracağı bildirildi.

  Alper Çağlar’ın açıklamalarına göre BÖRÜ 2039’nun çekimleri, Çağlar’ın bir başka projesi olan İlk Göktürk ile aynı anda başlayacak. CaglarArts YouTube kanalında paylaşılan dizinin duyuru fragmanında “Yakında” ibaresi yer alsa da dizinin henüz çekimleri dahi başlamadığından yayın tarihine daha aylar olduğunu söyleyebiliriz.

  BÖRÜ 2039, felaket sonrası bir İstanbul'u konu alacak

  BÖRÜ 2039

  Paylaşılan bilgilere göre BÖRÜ 2039’un kamera arkasında The Cure adlı kısa filmin yönetmeni olan Ahmet Atalay da yer alacak. Dizinin resmi Instagram hesabından paylaşılan açıklamada ise, “BÖRÜ 2039 ve İlk Göktürk eş zamanlı sete giriyor. Her şey yolunda. Sakin ol, plana güven” ifadeleri kullanıldı.

  Dizinin çekimleri henüz başlamadığından duyuru fragmanında BÖRÜ 2039’un “içinden” görüntüler yer almıyor. Bununla birlikte videoda gördüğümüz yıkılmış boğaz köprüsü ile harabe haldeki Ortaköy Camii, dizinin felaket sonrası bir İstanbul göstereceğinin ipucunu taşıyor.

  BÖRÜ 2039 duyuru fragmanı

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.