• Cem Bölükbaşı, Formula 3 Asya'da Yarışacağını Açıkladı

  Cem Bölükbaşı, Formula 3 Asya'da Yarışacağını Açıkladı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Türk Formula 1 espor yarışçısı Cem Bölükbaşı, sanal pistlerdeki başarılarını gerçek pistlere taşımaya devam ediyor. Dün akşam resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama paylaşan Bölükbaşı, Formula 3 Asya Şampiyonası'nda tam sezon yarışacağını duyurdu.

  “Hayallerimi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyorum.” diyen Cem Bölükbaşı, “Çok çok mutluyum, sanaldan gerçek pistlere geçen hikayemde dünyada ilkleri başarmaya devam edeceğim. Formula 3 Asya Şampiyonası'nda tam sezon yarışacağım. Bana inanan ve güvenen herkese teşekkürler” ifadelerini kullandı.

  Cem Bölükbaşı'nın Formula 3 Asya Şampiyonası'ndaki ilk yarışı 29 Ocak'ta olacak

  cem bölükbaşı tweet

  Formula 3 Asya Şampiyonası'nın toplamda üç yarıştan oluşacak ilk ayağı, 29-30 Ocak tarihlerinde Dubai'de gerçekleştirilecek. Cem Bölükbaşı, şampiyona boyunca toplam 15 yarışa çıkacak ve F3 Asya takımlarından BlackArts Racing Team’in bir parçası olacak. 

  Dünyanın en prestijli motor sporları organizasyonlarından biri olan Formula 1’e açılan bir kapı olarak değerlendirilen Formula 3’te yarışçılar, F1 otomobillerine kıyasla daha güçsüz araçlar kullanıyor. Webtekno olarak Formula 1 pistlerine uzanan bu uzun yolda temsilcimiz Cem Bölükbaşı’na başarılar diliyoruz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.