• Chrome Dev Summit Extended Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

  Chrome Dev Summit Extended Etkinliği İçin Geri Sayım Başladı

  1 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Chrome Dev Summit Extended, web teknolojisi ile ilgili yeniliklerin işin uzmanları tarafından ele alınacağı, teknoloji tutkunlarını bir araya getirecek bilgilendirici ancak bir o kadar da renkli bir etkinlik vadediyor.

  Bu sene Levent Arman Özok, Muhammet İlbaş ve Önder Ceylan'ın konuk olacağı Chrome Dev Summit, Modern JavaScript Bundling, Chrome Eklenti Geliştirme, PWA konuları ile sürprizlerle dolu bir etkinlik planlıyor.

  GDG

  GDG Burdur, GDG Çanakkale, GDG Edirne, GDG Elazığ ve GDG Kırklareli olmak üzere 5 farklı Google Geliştirici grubunun bir araya gelerek düzenlediği Chrome Dev Summit Extended, 23 Ocak Cumartesi günü saat 19:00'da Google Developer Communities Turkey YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Bu önemli etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.