• DETECH Etkinliği İçin Kayıtlar Devam Ediyor

  DETECH Etkinliği İçin Kayıtlar Devam Ediyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  COVID-19 sebebiyle online olarak gerçekleşecek etkinlikte, 3 gün boyunca konuşmacıların katılımcılar için hazırladığı eşsiz sunumlar aracılığıyla geleceğin teknolojileri masaya yatırılacak ve organizasyon tarafından sunulacak sürpriz fırsatlardan yararlanarak eğlence dolu interaktif bir deneyimin parçası olabileceksiniz. 

  Savunma sanayii, siber güvenlik, 5G, IoT, gömülü sistemler, oyun sektörü, blockchain-bitcoin, AR, VR, otomotiv sektörü ve girişimcilik gibi şimdilerde sıkça karşılaştığımız başlıklar hakkında tecrübeli konuşmacıların kendi bilgi birikimlerini aktaracağı DETECH, yeni teknolojilere ilgi duyan, bilime meraklı, kendini geliştiren ve değişime ayak uydurmak isteyen herkesi bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

  detech 2021

  IEEE Dokuz Eylül Üniversitesi öğrenci topluluğunun organizasyonu olan DETECH’in misyonu; genç girişimcilere, yeni dünya düzenini sorgulayan araştırmacı bireylere, bilime katkı sağlamak isteyen ve dünyayı teknolojiyle değiştirebileceğine inanan herkese ışık tutmaktır. Katılan herkesin kariyer planlarında fark yaratan DETECH, 19-20-21 Mart 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.