• DualSense'i İstediğiniz Renkte Tasarlayabileceğiniz Site

  DualSense'i İstediğiniz Renkte Tasarlayabileceğiniz Site

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Japon teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i geçtiğimiz yılın ortalarında ilk kez gösterdiğinde oyunseverleri fazlasıyla şaşırtmıştı. Zira 2000 yılında piyasaya sürülen PlayStation 2’den bu yana tüm PlayStation sürümleri siyah renkli bir tasarıma sahipken; PlayStation 5 hem konsol hem de aksesuarlarında beyaz ağırlıklı bir tasarıma sahipti.

  ColorWare adlı bir internet sitesi, PlayStation 5’in oyun kolu DualSense’in beyaz ağırlıklı tasarımından hoşlanmayan ve daha kişisel bir DualSense tasarımı isteyenler için özelleştirilmiş DualSense seçenekleri sunuyor.

  DualSense webtekno

  ColorWare’ın web sitesine girip DualSense’i seçtiğinizde “boyama oyunları” benzeri bir arayüz ile karşılaşıyorsunuz. Bu arayüzde DualSense’in dış gövde, iç gövde, tuş ve dokunmatik yüzey renklerine tek tek karar verebileceğiniz gibi dokunmatik yüzeyin üzerine bir metin de ekleyebiliyorsunuz. 

  ColorWare’ın kişiye özel tasarımlar sunarak kullandığı ürünleri “özelleştirmeyi” sevenler için uygun bir çözüm sunduğunu söyleyebiliriz. İşin daha da ilginç yanı, söz konusu kişisel DualSense modellerinin en azından Türkiye’de büyük bir fiyat farkıyla gelmiyor olması. 

  Bazı PS5 Sahipleri, DualSense'in Bozulmaya Başlayan Tuşlarından Şikayetçi

  Sony, standart DualSense’in Türkiye fiyatını 1.099 TL olarak açıklarken; ColorWare’ın yukarıda görmüş olduğunuz Webtekno yazılı özel tasarım DualSense modeli, 149 dolar yani yaklaşık 1.109 TL fiyata sahip. Peki sizce DualSense’in standart tasarımı mı yoksa özelleştirilmiş tasarımları mı daha iyi görünüyor?

  Kişiye özel tasarlanmış bazı DualSense modelleri

  kırmızı beyaz dualsense

  golden dualsense

  siyah yeşil dualsense

  siyah dualsense

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.