• Enes Batur'un YouTube Kanalı Bir Kez Daha Banlandı

  Enes Batur'un YouTube Kanalı Bir Kez Daha Banlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Türkiye'de özellikle de çocuklar tarafından fazlasıyla sevilen YouTuber'ların başında gelen Enes Batur, YouTube Topluluk Kuralları'nı ihlal etmesi nedeniyle platformdan kısmi olarak banlandı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Enes Batur, 15 milyon abone için hazırladığı videoyu yüklerken 5 yıl önceki bir video nedeniyle uyarı aldığını, bu nedenle söz konusu videoyu yükleyemediğini söyledi.

  Enes Batur, bundan 5 yıl önce yüklediği ve bugün video yüklemesini engelleyen videonun hangisi olduğunu açıklamadı. Konuyla ilgili gerekli girişimleri başlattığını söyleyen Batur, sorunun çözülmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.

  Enes Batur, daha önce de benzer yasaklarla karşılaşmıştı

  Enes Batur

  Enes Batur, YouTube'dan ilk kez ceza almıyor. Daha önce de benzer olaylar nedeniyle cezalar alan YouTuber, video paylaşım platformundaki kısıtlamalarını kaldırmayı başarmıştı. O dönemlerde yaşanan yasaklamalar da benzer bir şekilde daha önceki dönemlerde yüklenen videolarla ilgiliydi.

  Batur, bundan bir yıl önce ise çalıntı videolarının ifşa olması nedeniyle gündem olmuş, YouTube kanalı kapanma tehdidiyle karşı karşıya kalmıştı. YouTuber'ın bu kez söz konusu yasaklamayı kaldırıp kardıramayacağını ise zaman gösterecek.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.