• Erşan Kuneri Dizisinin Oyuncu Kadrosu Ortaya Çıktı

  Erşan Kuneri Dizisinin Oyuncu Kadrosu Ortaya Çıktı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Türkiye'nin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan Cem Yılmaz, bir süredir ilk dizi projesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlacağını açıkladığı bu dizi, Yılmaz'ın G.O.R.A ve Arif V 216 isimli filmlerinde yer alan kurgusal karakter Erşan Kuneri'yi anlatıyor. Doğrudan Erşan Kuneri isimli diziyle ilgili çalışmalar devam ederken şimdi, dizinin oyuncu kadrosunun kesinleştiği açıklandı.

  Cem Yılmaz hayranları, Erşan Kuneri'yi çok iyi tanıyorlar. Bilmeyenler için birkaç kelam etmek gerekirse Kuneri; bir dizi/film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibi olarak karşımıza çıkmaktadır. Netflix'te yayınlanması planlanan dizide ise Kuneri'nin 1975 ila 1978 yılları arasında yaşadığı film yapımcılığı maceralarına eşlik edeceğiz.

  Erşan Kuneri kadrosunda kimler olacak?

  Erşan Kuneri

  Edinilen son bilgilere göre ise Erşan Kuneri dizisi, en azından oyuncu kadrosu açısından oldukça iddialı gelecek. Bu bağlamda dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz KaygılaroğluNilperi Şahinkaya, Ezgi MolaZafer AlgözÇağlar Çorumlu ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer alacağı orta çıkmış durumda.

  Stranger Things Oyuncusuna Göre Netflix, 4. Sezonu 2022'de Yayınlayacak

  Netflix'te yayınlanacak Erşan Kuneri isimli dizinin çıkış tarihi ile ilgili resmi bir şey yok. Ancak Cem Yılmaz, konuyla ilgili daha önce yaptığı açıklamalarda bu dizinin 2022 yılında hazır olacağını söylemişti. Görünen o ki ünlü komedyen sözünü tutacak ve Netflix kullanıcıları, 2022 yılında bu dizi ile tanışma imkanı yakalayacaklar.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.