Tikla Para Kazan İnternet Para kazanma

Ethereum Filmi İçin Rekor Miktarda Bağış Toplandı

21.07.2021
3

Ethereum’un gelişim sürecini anlatacak film “Ethereum: The Infinite Garden” için rekor miktarda fon toplandı. Mirror isimli bağımsız fon kuruluşuna gelen bağışlar, 1.035 Ethereum’a ulaştı. Bu da dolar cinsinden neredeyse 2 milyon dolar ediyor.

Ethereum Filmi İçin Rekor Miktarda Bağış Toplandı

Kripto para dünyasının en büyük ikinci birimi olan Ethereum'un gelişim süreci, belgesel haline geliyor. Optimist Prodüksiyon isimli bir film şirketi tarafından üstlenilen proje, Ethereum'un kurucu ortaklarından bir tanesi olan Vitalik Buterin'in de oynadığı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Yaşanan son gelişme, Ethereum topluluğunun bu belgesele büyük önem verdiğini gözler önüne seriyor.

Film ekibi, belgeselin finansmanını sağlayabilmek adına Mirror isimli bir platformu kullanmaya karar verdi. Kickstarter benzeri bir platform olan Mirror, merkeziyetsiz yapısı ile çeşitli projelere kripto para gönderilebilmesini sağlıyordu. İşte bu platform, "Ethereum: The Infinite Garden" isimli belgeselin çekilebilmesi için rekor seviyede para topladı.

Proje için 1.035 Ethereum gönderildi

Ethereum: The Infinite Garden

Film ekibi tarafından oluşturulan Ethereum havuzunun hedefi, 750 Ethereum'du. Ancak Ethereum topluluğu, bu projenin gerçekleşebilmesi için tam 1.035 Ethereum bağışında bulundu. Bu tutar, Ethereum'un bugünkü değerinde 2 milyon dolara yakın para demek. Ekip bu parayla, Ethereum'un gelişim sürecini anlatan belgeseli rahatlıkla çekebilecek gibi görünüyor.

Park Halinde Kripto Para Madenciliği Yapacak Elektrikli Araba: 2023 Spiritus

Filmin isminde yer alan "The Infinite Garden" ibaresi, "Sonsuz Bahçe" anlamına geliyor. Bu ibare, Ethereum'u tanımlamak için kullanılmış durumda. Ethereum Vakfı'nın kurucusu olan ve Vitalik Buterin ile birlikte projede yer alacak Aya Miyaguchi, Ethereum'u daha önce toprak, bitki ve böceklerden oluşan bir bahçe olarak tanımlamıştı. İşte belgeselin ismi de bu tanımlamadan yola çıkarak oluşturulmuş. Eğer her şey yolunda giderse, Ethereum: The Infinite Garden'ı 2023 yılında izleme imkanı yakalayacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.