• Galaxy Buds Pro İçin Nostaljik Kutu Kılıfları Tasarlandı

  Galaxy Buds Pro İçin Nostaljik Kutu Kılıfları Tasarlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Samsung geçtiğimiz günlerde büyük bir heyecanla beklenen UNPACKED etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlikte yeni amiral gemisi Galaxy S21 serisinin yanında yeni kablosuz kulaklık Galaxy Buds Pro da tanıtıldı.

  Yüzde 99'a kadar dış sesleri engelleme, ses algılama ve otomatik değiştirme gibi özellikleri ile alıcılarının beklentilerini karşılamayı amaçlayan Galaxy Buds Pro, aynı zamanda ses kalitesini ciddi oranda artıran Dolby Head Tracking teknolojisi gibi özelliklerle de beğeni topladı.

  anycall Galaxy Buds Pro kılıfı

  Kulaklığın tanıtılmasının ardından Samsung'dan nostalji düşkünlerinin ilgisini çekebilecek bir haber geldi. Teknoloji devi, 2000'lerin başında üretilen iki nostaljik telefonunun tasarımını, Galaxy Buds Pro'nun şarj kutusunda yeniden hayata döndürdü.

  Anycall telefonları, Galaxy Buds Pro için şarj kutusu kılıfı oluyor:

  Galaxy Buds Pro Anycall

  Samsung, Her Şeyi Kolayca Bulmayı Sağlayacak Galaxy SmartTag'i Tanıttı

  Samsung'un 1993 yılında kurduğu bir cep telefonu markası olan Anycall'un ikonik kapaklı telefonlarından SGH-E700 ve SGH-T100'ün tasarımlarından ilham alınarak tasarlanan şarj kutusu kılıfları, markanın eski telefonlarına eğlenceli bir saygı duruşu niteliğinde. Kapaklı ve antenli bu telefonlardan ilhamla üretilen şarj kutusu kılıflarının hayli gerçekçi göründüğünü söyleyebiliriz.

  Bu eğlenceli kılıflarla birlikte gelecek olan şarj kutuları sınırlı sayıda üretilmiş durumda ve şimdilik yalnızca Güney Kore'deki bazı seçilmiş noktalarda satışta olacak. Galaxy Buds Pro'sunu bu Anycall telefonu görünümlü kılıflarla satın almak isteyenler için ürünü satın alabilecekleri son tarih ise 31 Ocak.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.