• Gibi ve Hükümsüz'ün İlk Bölümleri YouTube'da Yayınlandı

  Gibi ve Hükümsüz'ün İlk Bölümleri YouTube'da Yayınlandı

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2021 yılının başından beri hizmet vermekte olan Exxen'le ilgili dikkat çeken bir karar alındı. Exxen tarafından yapılan açıklamalarda, platformun sevilen yapımları arasında olan "Hükümsüz" ile "Gibi" isimli dizilerinin ilk bölümlerinin YouTube'da yayınlanmasına karar verildiği duyuruldu. Acun Ilıcalı, bu hamleyle Exxen'e daha fazla abone çekmeye çalışacak gibi görünüyor.

  Exxen, yayın hayatına başladığı dönemlerde en çok da YouTube'dan aldığı projelerle tartışmaların odak noktasına oturmuştu. Özellikle de Hasan Can Kaya'nın talk show programı Konuşanlar'ın Exxen'le anlaşması üzerine YouTube'dan kaldırılması, Exxen ve Hasan Can Kaya'ya yönelik büyük bir linç kampanyasının başlatılmasına yol açmıştı. Acun Ilıcalı bu kez, geçtiğimiz aylarda tartışmalara yol açan YouTube'u kullanmaya karar vermiş durumda. 

  Gibi ve Hükümsüz'ün ilk bölümleri, YouTube'da ücretsiz olarak izlenebiliyor

  Gibi

  Exxen'in YouTube kanalı üzerinden başlatılan ve bir nevi reklam kampanyası olarak başlatılan uygulama kapsamında, Gibi ve Hükümsüz dizilerinin ilk bölümleri ücretsiz olarak izlenebiliyor. Bu bağlamda Gibi'nin komedi türünde bir yapım olduğunu, Yılmaz ve İlkkan isimli iki arkadaşın maceralarına odaklandığını belirtmek gerekiyor. Hükümsüz ise dram ve macera türünde bir yapım olarak karşımıza çıkarken, bir cinayetin peşine düşen iki güçlü kadının hikayesine odaklanıyor. 

  Hasan Can Kaya'nın Exxen Dizisi 'Bir Yeraltı S!T-COM'u'nun Tanıtım Videosu Geldi

  Bu arada hem Hükümsüz'ün hem de Gibi'nin bir süredir zaten Exxen'de yayınlandığını belirtmek gerekiyor. Yani bu internet dizileri, yayın hayatlarına yeni başlamadılar. Gibi'nin 12 bölümü, Hükümsüz'ün ise 10 bölümü platformda zaten yer alıyor ve abonelik sahipleri tarafından izlenebiliyor.

  Exxen'in YouTube kanalına, buradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.