• 'Haddini Bil YouTube' Hashtag'i İçin Yapılan Yorumlar

  'Haddini Bil YouTube' Hashtag'i İçin Yapılan Yorumlar

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, özellikle "Trendler" özelliği ile gündemi takip etmek için en çok tercih edilen platformların başında geliyor. Twitter Trendler, çoğunlukla binlerce kişinin paylaşımda bulunduğu, geniş kitleleri ilgilendiren olayları listenin zirvesine taşıyor olsa da zaman zaman bot hesaplar ile gerçek bir gündeme ait olmayan etiketlerin Trendler'de üst sıralara çıktığını görebiliyoruz.

  Gerçek bir gündem olmadığı halde Twitter Trendler'de üst sıralara çıkan etiketlerden biri de "#haddinibilyoutube" oldu. An itibarıyla #haddinibilyoutube etiketi kullanılarak binlerce paylaşım yapılmış ve etiket Twitter Trendler'de 4. sıraya kadar çıkmış olmasına rağmen etiket ile yapılan paylaşımlara baktığımızda konunun ne olduğundan ziyade konunun ne olduğunu anlamaya çalışan kullanıcıların paylaşımları ile karşılaşıyoruz.

  twitter youtube

  Hemen her türlü gündemden mizah çıkarabilen sosyal medya kullanıcıları, ortaya hiçbir gerçek "konu" yokken Trendler'e giren #haddinibilyoutube etiketiyle de mizah yapmayı pas geçmedi. Bizler de YouTube'a haddini bildirmeye çalışırken Trendler'de kaybolan Twitter kullanıcılarının eğlenceli paylaşımlarını sizler için derledik.

  #haddinibilyoutube etiketi ile yapılan Twitter paylaşımlarından bazıları:

  haddinibilyoutube tweet

  haddinibilyoutube tweet 2

  haddinibilyoutube tweet 3

  haddinibilyoutube tweet 4

  haddinibilyoutube tweet 5

  haddinibilyoutube tweet 6

  haddinibilyoutube tweet 7

  haddinibilyoutube tweet 8

  haddinibilyoutube tweet 9

  haddinibilyoutube tweet 10

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.