• Hepsiburada, 'Efsane Teslimat' Hizmetine Başladı

  Hepsiburada, 'Efsane Teslimat' Hizmetine Başladı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  İnternetten alışverişin en can sıkıcı yanlarından biri, günlerce süren kargolama süreci. Özellikle de büyük indirimlerin olduğu dönemlerde bu bazen öyle bir hal alıyor ki, satın alınan ürün haftalarca elimize ulaşmayabiliyor. Hızlı teslimat garantisi de haliyle büyük bir tercih sebebi oluyor.

  Bu konuda şu an için en tutarlı hizmet sunan platformlardan biri Amazon. Prime üyeleri hızlı kargo hizmeti sayesinde satın aldıkları ürünlere kısa sürede ulaşabiliyor. Amazon dışında yerli e-ticaret platformlarında da benzer hızlı kargo uygulamaları var ancak bu özellik genellikle büyük şehirlerle sınırlı olduğu için tüm kullanıcıları memnun edemiyor.

  Hepsiburada'dan 24 saatte teslimat garantili hizmet: Efsane Teslimat

  Hepsiburada Efsane Teslimat

  Örnek Alınacak Olay: Amazon, Almanya'dan Verilen Siparişin Kargosunu 1 Günde İstanbul'a Getirdi

  Ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Hepsiburada'nın aynı gün içinde teslimat garantisi sunduğu bir 'HepsiJet' uygulaması zaten bir süredir mevcuttu ancak bu uygulama şirketin ifadelerine göre 'şimdilik' yalnızca İstanbul için hizmet veriyor. HepsiJet ile aynı günde teslimat uygulamasının yanında, tüm ülkeye kısa sürede kargo garantisi sunmak isteyen Hepsiburada, 24 saat içerisinde teslimat sağlayan 'Efsane Teslimat' uygulamasını başlatmış durumda. 

  Uygulamada herhangi bir il kısıtlaması bulunmuyor ancak seçilen illere göre 'Efsane Teslimat' ile gelecek ürünlerde değişiklik yaşanıyor. Yani aslında her ürün için bu hizmetten faydalanmak mümkün değil. Ayrıca Hepsiburada, 'Efsane Teslimat' ile 24 saat içerisinde teslim hizmetinin, siparişin verildiği saate göre de değişiklik gösterebileceğini söylüyor.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.