• Heroes Strike 75 Para Hileli Mod Apk indir

  Heroes Strike 75 Para Hileli Mod Apk indir

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Heroes Strike Hile Apk Kullanımı

  Heroes Strike hileli apk’da tüm becerileri seçebilirsiniz, yeterince elmasınız olmasa bile sonsuz altın satın alabilirsiniz.

  Heroes Strike, online olarak oynayabileceğiniz moba ve battle royale oyunudur. Oyuna girdiğimizde bizi Velvet ismi ile karşılayan bir robot görüyoruz. Bu robot oyunu nasıl oynayabileceğimizi anlatan öğretici bir içerik sunuyor. Bu öğreticiyi tamamlayarak oyuna daha iyi alışabilirsiniz. Oyun ekranında turkuaz rengine benzer bazı yuvarlak biçimde cisimler görebilirsiniz. Bu cisimler DP olarak adlandırılıyor. DP ile karakterimize seviye atlatabilir veya yeteneklerini geliştirebiliriz. Oyunda ulti adı verilen çok önemli bir yetenek bulunuyor. Bu yeteneğe çok fazla gerekmedikçe basmayın. Çünkü önemli noktalarda ihtiyacınız olacak. Heroes Strike oyununda en önemli şey kesinlikle DP adı verilen ve toplanan cisimlerdir. Bu cisimleri toplamadan asla savaşmayın. Yeteneklerinizi açmak için DP’lere ihtiyacınız var.

  Heroes Strike oyununda her oyunun sonunda bazı ödüller alıyoruz. Bu ödüller para ve tecrübe puanı olarak veriliyor. Tecrübe puanı ile rütbemizi arttırırken para ile yeni şampiyonlar, karakterler ve yetenekler satın alabiliyoruz. Eğer yeni bir yetenek aldıysak bunu karakterimize de eklemeliyiz. Bunun için ana ekranın alt kısmında bulunan yetenek penceresine tıklayarak kullanmak istediğiniz yeteneği seçebilirsiniz. Yegenlerim, siz de online ve 3v3 olarak oynayabileceğiniz bir ölüm maçına atılmak istiyorsanız hemen Heroes Strike para hileli apk’yı indirin bu isteğinizi gerçekleştirin. Bu apk ile dilediğiniz yeteneklere, silahlara ve şampiyonlara para ödemeden sahip olabileceksiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyorum, sağlıcakla kalın!

  Benzer Yazılar
  Views Template: 197 Okunma 2 sene önce
  Views Template: 274 Okunma 2 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.