• Hyundai, Yeni SUV Modeli Bayon’a Dair Fotoğraflar Paylaştı

  Hyundai, Yeni SUV Modeli Bayon’a Dair Fotoğraflar Paylaştı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Hyundai, B segmentine hitap edecek yeni SUV modeli Bayon’a dair yeni görüntüler paylaştı. Markanın Sensuous Sportiness kimliğini benimseyecek yeni Bayon, rakiplerinden son derece farklı bir tasarımla dikkat çekiyor. 

  Güney Kore merkezli dev otomobil üreticisi, Bayon’un yüksek standartlara sahip tasarımıyla yenilikçi çözümleri birleştirdiklerini belirterek, aracın üst sınıfa hitap edeceğini vurgulamış oldu. Bayon, Hyundai’nin Türkiye’de bulunan İzmit Assan fabrikasında üretilecek ve 2021 yılının ortalarında Avrupa’da satışa sunulacak. 

  Bayon, DRL far grubu ile dikkat çekiyor

  Hyundai Bayon

  Hyundai’nin paylaştığı fotoğraflarda en çekici unsur, Bayon’un yeni far mimarisi oldu. Önceki araçlara göre çok daha keskin ve küçük bir alana yayılan far grubu ve hemen altında tampona doğru uzanan ızgara havalandırmaları, Bayon’a son derece fütüristik ve ayırt edici bir görünüm katıyor. 

  Hyundai Bayon

  Bayon’un arka far grubunda, stop lambaları ok şeklinde birbirine bağlanacak şekilde tasarlanmış. SUV model bir araçta bu kadar geniş bir far grubu kullanmak, şüphesiz Bayon’u olduğundan daha heybetli gözükmesini sağlayacaktır. 

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.