• İnternette Satılan İlginç Kutu: İçinde Yüzlerce PS Var

  İnternette Satılan İlginç Kutu: İçinde Yüzlerce PS Var

  3 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  İnternet, ucu bucağı olmayan bir mecra. Bugün internet sayesinde, aradığımız herhangi bir şeye sadece birkaç saniye içerisinde ulaşabiliyoruz. Ancak kimi zaman, herhangi bir şeyi ararken hiç beklenilmeyen bir sonuçla da karşılaşılabiliyor. İşte bu haberimizde, sizlere böyle bir olaydan bahsedeceğiz. Bir Twitter kullanıcısı, internette satışa sunulmuş olan bir kutu dolusu PlayStation konsolu buldu. Kutu içerisinde PlayStation'ın hemen her modelini görmek mümkündü.

  İnternette "ShopGoodWill" olarak isimlendirilen bir satış platformu var. işte Goodwill Goblin de bu internet sitesinde gezerken, içi PlayStation konsolu dolu kutunun satışa sunulduğunu gördü. Kutunun içinde kaç adet PlayStation olduğu bilinmiyordu ancak söz konusu ürünün satıcısı, bu kutunun toplam ağırlığının 450 kilogram civarında olduğunu yazmıştı. Bir konsolun yaklaşık 3 kilogram ağırlığında olduğunu kabul edersek, kutu içerisinde 150 civarında konsol bulunduğunu söyleyebiliriz.

  İşte içi PlayStation konsolları ile dolu olan o kutu

  PlayStation dolu kutu

  Satış yapan kişi, konsolların ne durumda olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmıyor. Haliyle bu konsolların çalışıp çalışmadığını ya da tamir edilmesi gerektiğine dair en ufak bir bilgi sahibi değiliz. Ayrıca bunca konsolun nereden toplandığı da tam olarak belli değil. Ancak dileyen tüketiciler, bu kutuya en az 800 dolar karşılığında sahip olabiliyorlar. Açık artırmaya açılan kutu, en yüksek teklifi veren kişiye satılmış olacak. 

  İçinde tıka basa PlayStation olan bir kutunun satışa sunulmuş olması gerçekten dikkat çekici. Ancak aynı satıcı, bundan daha da ilginç olan bir şey daha satıyor. Yine aynı büyüklükte bir kutunun içini konsol, atari ve PC'ler için kullanılan kumandalarla dolduran satıcı, bu kutunun ağırlığının ise 305 kilogram olduğunu belirtiyor. Tıpkı PlayStation'larla dolu kutuda olduğu gibi bu kutuyu da açık artırmayla satacak olan kişi, içinde sayısız kumanda bulunan kutuya en az 650 dolar dolar istiyor. Şimdi sizlere, içi kumandayla dolu olan o kutuyu göstereceğiz ancak eğer karmaşık kablolar ve genel olarak karmaşık görüntüler sizi rahatsız ediyorsa, görüntüye bakmamanızı tavsiye ederiz…

  İçi kumanda dolu kutu

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.