• IO Interactive, Hitman 3 İçin Yeni Bir Fragman Yayınladı

  IO Interactive, Hitman 3 İçin Yeni Bir Fragman Yayınladı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Gizlilik odaklı oyunlar denildiğinde akla ilk gelen Hitman markasının yeni halkası Hitman 3'ün çıkmasına artık çok az bir süre kaldı. Oyunun geliştirici stüdyosu IO Interactive de çıkışına çok az bir süre kalan yeni oyunu için yeni bir çıkış fragmanı yayınladı.

  PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Google Stadia, PC ve hatta Nintendo Switch için de çıkacak olan oyunda oyuncular, bir kez daha Agent 47 ile maceralara atılacak.

  Hitman 3 için yeni çıkış fragmanı yayınlandı

  IO Interactive, Hitman'in resmi Twitter hesabından fragmanla birlikte yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Agent 47, tüm kariyerinin en önemli sözleşmesi için Hitman 3'te acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Bu, World of Assassination üçlemesinin sonuncusu."

  Oyun, 2 gün sonra yani 20 Ocak tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X, Series S, Google Stadia ve PC için çıkış yapacak. World of Assassination üçlemesinin son halkası, Nintendo Switch'te ise bulut akış teknolojisiyle oyunculara sunulacak.

  Hitman 3 oyuncuları, World of Assassination serisinin ilk iki oyunu olan Hitman ve Hitman 2'de yer alan konumları oyuna aktarabilecekler. Yani Hitman 3'te yeni nesil geliştirmeleriyle birlikte 20'den fazla konum bulunacak. Oyunun çıkacağı platformlara göre fiyatları ise şu şekilde:

  • PC (Epic Games Store): 260 TL
  • PlayStation 5: 499 TL
  • PlayStation 4: 307 TL
  • Xbox: 260 TL

  Hitman III'ün İlk Beş Dakikasını Gösteren Oynanış Videosu Yayınlandı

  Ayrıca oyunun delüks sürümü PC ve Xbox'ta 360 TL, PlayStation 4'te 460 TL, PlayStation 5'te ise 639 TL fiyat etiketine sahip.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.