• İşte Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması'nın Sonuçları

  İşte Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması'nın Sonuçları

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Facebook'un son birkaç yıldır düzenlediği "Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması" isimli etkinliğinin sonuçlarını açıkladı. Fotoğraf Organizasyonları Derneği ile yapılan bir iş birliği kapsamında gerçekleştirilen etkinlik, Türkiye'nin her yerinden profesyonel fotoğrafçıları bir araya getirerek, Anadolu'nun en iyi "mevsim" fotoğraflarının belirlenmesini sağlıyor. İşte bugün yapılan açıklamalar, yarışmanın bu yılki etabının en iyilerini gözler önüne seriyor.

  Düzenlenen yarışma, maddi anlamda büyük getirilere sahip olmasa da manevi anlamda ülkemizdeki fotoğrafçıları memnun edecek türden. Zira bu yarışma sonunda birinci olan fotoğraflar, 3 milyondan fazla takipçisi olan Facebook Türkiye'nin resmi Facebook hesabında kapak fotoğrafı olarak kullanılmaya başlıyor. Böylelikle başarı elde eden fotoğrafçılar, yaptıkları çekimleri çok büyük bir topluluğun beğenisine sunmuş oluyorlar.

  İşte 2021 yılı Anadolu'nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması'nın en iyileri

  Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması

  Anadolu'nun farklı yerlerinde çekilen görüntüler, sektörün deneyim isimlerinin oluşturduğu bir jüri tarafından oylanıyor. Görüntülere profesyonel anlamda yaklaşan jüri üyeleri, verdikleri oylarla da o yılın en iyi Anadolu fotoğraflarını belirlemiş oluyorlar. Ancak bu bağlamda her mevsim için yalnızca bir adet fotoğrafın en iyi olarak seçildiğini söylemek gerekiyor.

  Facebook Türkiye

  Fotoğrafçılık yarışmasının jüri üyelerine baktığımızda, Savaş Fotoğrafçısı Coşkun Aral, fotoğrafçı Tanın Helvacı, fotoğraf editörü Murat Gür, Prof. Dr. Ozan Bilgiseren ve küratör Merih Akoğul gibi çok önemli isimlerin varlığını görüyoruz. İşte bu isimler, yukarıda görmekte olduğunuz seçilmiş fotoğraflar ile hemen aşağıya bıraktığımız diğer fotoğrafları, yılın en iyileri olarak seçtiler.

  Facebook Türkiye yarışma

  Facebook Türkiye

  Facebook Türkiye

  Benzer Yazılar
  Views Template: 222 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 276 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 270 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 189 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.