• İzmir'de 4,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  İzmir'de 4,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Daha bundan birkaç ay önce gerçekleşen ve çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan 6,9 büyüklüğündeki İzmir depreminin ardından bu gece saatlerinde bir deprem daha gerçekleşti. AFAD'ın 4,5, Kandilli Rasathanesi'nin ise 4,7 olarak açıkladığı İzmir Seferihisar merkezli deprem, kısa sürede panik yarattı.

  Kandilli Rasathanesi'nin verisine göre Ege Denizi'nde 15,5 kilometre derinlikte gerçekleşen depremin öncesinde ve sonrasında pek çok artçı da yaşandı. Bu artçılar arasında 3,9 ve 3,6 büyüklüğündeki depremler dikkat çekti. 

  İzmir deprem

  AFAD'ın ilk açıklaması olumlu yönde

  İzmir deprem AFAD

  İzmir'deki deprem hakkında bir açıklama yapan AFAD, "Geçmiş olsun İzmir. Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz." ifadeleri kullanıldı. 

  İlk bulgulara göre şu anda can ve mal kaybının olmadığı görülüyor. Umarız bu depremin ardından daha büyük bir depremle karşılaşmayız. Depremi hisseden tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.