• Japonya'da Tam 134 Araç Birbirine Girdi

  Japonya'da Tam 134 Araç Birbirine Girdi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Kuzey Japonya bölgesinde yer alan Osaki kentinde, yoğun kar fırtınası yüzünden korkunç bir kaza yaşandı. 134 aracın birbirine girdiği kazada 1 kişi yaşamını yitirirken, 8’den fazla kişi ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 

  Kazanın yaşanmasının ardından Tohoku Otoyolu’nda 100’den fazla araç, soğuk hava koşulları altında mahsur kaldı. 200’den fazla yolcunun etkilendiği bu kazada yerel yetkililer yiyecek, battaniye ve su yardımı yapmaya başladı. 

  Şiddetli kar fırtınasının hızı saatte 100 kilometreyi geçti 

  Japonya trafik kazası

  Eyalet polisi, şiddetli rüzgarla savrulan karın görüşü sıfıra indirdiğini, bu sebeple sürücülerin kaza yapmaya başladığını belirtti. Kurtarma ekipleri, şiddetli fırtınanın ve yoğun kar yağışının yaşandığı Tohoku Otoyolu’nun giriş ve çıkışlarını çok uzun bir süre boyunca kapatmak zorunda kaldı. 

  Kaza Yapan Tesla Model 3'ün Batarya Hücreleri, Şarapnel Gibi Saçıldı

  -4 santigrat derece soğuğun ortasında mahsur kalan yüzlerce kazazedeye kurtarma ekipleri yiyecek, ilk yardım ve acil tuvalet yardımı yapmaya başladı. Kaza ve soğuktan etkilenen yolcular, en yakın hastanelere nakledildi.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.