• John Wick 4'ün Çekimlerine Bu Yıl Başlanabilir

  John Wick 4'ün Çekimlerine Bu Yıl Başlanabilir

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Hollywood dünyasının en popüler aksiyon filmlerinden John Wick, pandemiden nasibini alan yapımlar arasına girmişti. Filmin yapımcıları, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında serinin dördüncü filmi olacak John Wick 4’ün çıkış tarihinin 2022 yılı olacağını açıklamıştı.

  Gösterim tarihi ertelenen filmin haliyle çekimleri de ertelenmişti. Filmin oyuncularından Ian McShane, vermiş olduğu bir röportajda filmin çekimlerine bu yıl başlanacağını açıkladı. 

  John Wick 4 ve 5, art arda çekilecek

  Ian McShane

  Filmde yer alan Continental Hotel’in sahibi ve zamanla John Wick’in baş düşmanı haline gelen Ian McShane, Collider adlı bir internet sitesine açıklamalarda bulundu. McShane, 2021 yılında John Wick 4’ün çekimlerine tekrar başlanacağını ancak kesin bir tarihin henüz belirlenmediğini dile getirdi.

  John Wick 4, John Wick 5 ve Dizi Projesi Hakkında Tüm Detaylar

  Senaryonun bitmek üzere olduğunu belirten ünlü aktör, şu açıklamalarda bulundu; “Keanu Reeves ve ben, birbirimizin yeni yılını kutladıktan sonra bu yıl tekrar görüşmeyi diledik. Senaryonun hala yapım aşamasında olduğunu ve işlerin en yakın zamanda tamamlanacağını biliyorum. John Wick 4’ü ve 5’i art arda çekeceğimizi söylediler, ancak ne zaman olacağı hakkında bir fikrim yok. Stüdyolardan sürekli farklı bilgiler gelmeye devam ediyor ama yeni filmin çekimlerine bu yıl içerisinde başlayacağımızı düşünüyorum.”

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.