• Katlanabilir Xiaomi Mi Mix Fold, Çıktığı Dakikada Tükendi

  Katlanabilir Xiaomi Mi Mix Fold, Çıktığı Dakikada Tükendi

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Xiaomi’nin ilk katlanabilir akıllı telefonu Mi Mix Fold, mart ayının sonunda tanıtılmıştı. Tanıtımdan kısa süre sonra satışa sunulan telefon, beklenenden çok daha büyük bir ilgiyle karşılaştı. Xiaomi’nin deposunu boşaltan meraklılar, saniyeler içinde 30 binin üzerinde telefon aldı.

  Mi Mix Fold, Xiaomi’nin daha önce denemediği türde bir telefon. Son birkaç yıldır birçok şirket katlanabilir akıllı telefonlarını büyük lansmanlarda tanıtırken Xiaomi’nin bu yönde bir çalışması olmadı. Sonunda 30 Mart’ta duyurulan katlanabilir telefon, Xiaomi kullanıcılarında büyük ilgi uyandırmış olacak ki şirket, 1 dakikada yaklaşık 60 milyon dolar gelir elde etti.

  30 bin ila 40 arası sattı

  xiaomi mi mix fold

  Mİ Mix Fold’un çıkışının ilk dakikasında 30 bin ila 40 bin birim sattığı düşünülüyor. Farklı fiyat seçenekleri ve satılan birim miktarı göz önünde bulundurulunca elde edilen gelir de yaklaşık 61,3 milyon dolar oluyor. Saniyede ortalama 500 birim satan cihazın özellik ve seçeneklerini öğrenmek için buraya tıklayarak ilgili haberimize ulaşabilirsiniz. 

  3 fiyat seçeneği bulunuyor

  xiaomi mi mix fold

  Xiaomi'nin Otomobilinin Hangi Fiyat Aralığında Olacağı Resmen Açıklandı

  Xiaomi Mi Mix Fold'un 12 GB / 16 GB RAM ve 256 GB / 512 GB hafıza seçenekleri bulunuyor. Bu özellikler dışında kamera, işlemci ve ekran gibi özellikler her seçenekte aynı kalıyor. 12 GB RAM ve 256 GB hafıza seçeneği 1.530 dolara satılırken, hafızası 512 GB’a çıkan orta versiyon ise 1.680 dolardan raflardaki yerini alıyor. En güçlü yapılandırmaya sahip 16 GB RAM ve 512 GB hafızalı versiyon ise yaklaşık 2.000 dolar gibi bir fiyata satılıyor.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.