• Kenan Sofuoğlu'nun Oğlunun Motor Sürdüğü Video Viral Oldu

  Kenan Sofuoğlu'nun Oğlunun Motor Sürdüğü Video Viral Oldu

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Eski SüperSport Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, resmi Instagram hesabından paylaştığı video ile viral oldu. Henüz 2 yaşını bile doldurmayan oğlu Zayn’ın motosiklet sürerken videosunu paylaşan Sofuoğlu, takipçilerini hem şaşırttı ve hem de beğenisini topladı.

  Dünyaca ünlü bir motosiklet yarışçısı olan Kenan Sofuoğlu’nun oğlunun da iyi bir motosiklet sürücüsü olması şaşırtıcı değil. Ancak Zayn’ın henüz 2 yaşını bile doldurmamış, yürümeyi yeni yeni öğrenen bir çocuk olduğunu düşünürsek motosiklet üstünde yaptıklarının benzersiz olduğunu ifade edebiliriz. 

  Kenan Sofuoğlu'nun 2 yaşında bile olmayan oğlunun motosiklet üstündeki videosu

  ()

  Aslına bakacak olursak yukarıda yer almakta olan video, Zayn’ın motosiklet üstündeki hünerlerini sergilediği ilk video değil. Sofuoğlu, geçtiğimiz günlerde yine Instagram hesabı üzerinden paylaştığı başka bir video daha oğulları Zayn ve Mahir’i motosiklet üstünde görüntülemişti. 

  ()

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.