• LG, Yeni Elektronik Maskesi PuriCare'i Tanıttı

  LG, Yeni Elektronik Maskesi PuriCare'i Tanıttı

  2 Dakika Okuma Süresi
  4 ay önce
  Paylaş

  Birçok teknoloji markası, pandemide en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan biri olan maskeyi daha kullanışlı ve güvenilir hale getirmek için elektronik maskeler üzerinde çalışmaya başlamıştı. Hatırlayacak olursanız ünlü oyun ekipmanları üreticisi Razer da Project Hazel adı altında kendi elektronik maskesini tanıtmıştı.

  Bu kervana eklenen en yeni isim, Güney Kore merkezli teknoloji devi LG oldu. Şirket, değiştirilebilir hava filtrelerine ve birçok teknolojik donanıma sahip yeni elektronik maskesi Puricare'i tanıttı.

  LG PuriCare, VoiceON teknolojisi ile desteklenen dahili hoparlör ve mikrofona sahip

  LG PuriCare

  LG, artık zorunlu hale gelen maskeleri kullanırken insanların rahat nefes alamaması, çenelerinin terlemesi ve gözlüklerinin buğulanması gibi birçok zorluk çektiğini, pandemi sürecinde bu zorlukların ortadan kaldırılması gerektiğini dile getirdi. 

  Sadece 94 gram ağırlığında olan yeni PuriCare elektronik maske, sahip olduğu 1000 mAh'lik bataryası sayesinde 8 saate kadar kullanım ömrü sunuyor ve iki saatte tamamen şarj olabiliyor. Cihaz, aynı zamanda VoiceON teknolojisiyle donatılmış mikrofon ve hoparlör sayesinde kullanıcının konuşurken maskeyi çıkarmasına gerek kalmadan sesinin çevreye duyulabilir düzeyde iletilmesini sağlıyor.

  Şirketin yapmış olduğu açıklamaya göre şık ve ergonomik bir tasarıma sahip olan maskenin en büyük avantajlarından biri de yüzü terletmiyor oluşu. PuriCare'de kullanılan kaliteli malzemelerin, yüzü tamamen koruma altına alsa da kullanıcıda herhangi bir rahatsızlık yaratmadığı belirtiliyor. Ağustos ayında ilk olarak Tayland'da tanıtılacak maskenin ne zaman piyasaya sürüleceği ve satış fiyatının ne kadar olacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

  Half-Life Oyuncusu Gibi Hissettiren Elektronik Maskeyi İnceledik

  Benzer Yazılar
  Views Template: 11 Okunma 3 ay önce
  Views Template: 10 Okunma 3 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.