• Mansur Yavaş, Twitch'te Pqueen'in Konuğu Olacak

  Mansur Yavaş, Twitch'te Pqueen'in Konuğu Olacak

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Son yıllarda YouTube ve Twitch gibi yayın platformları, güncel istatistiklere göre televizyon kanallarıyla rekabet edecek hale geldi. Halihazırda bu platformlar üzerinden milyonlarca kişiye ulaşan içerik üreticileri bulunuyor. Ancak içerik üreticilerin yanı sıra siyasiler ve ünlü isimlerin de YouTube ve Twitch gibi platformlara olan ilgisi son dönemlerde bir hayli artmaya başladı.

  Gençlerle iletişime geçmenin en iyi yolunun bu platformlardan geçtiğini düşünenler, şimdiden kendi hesaplarını açmaya başladı. Kendi Twitch kanalını açan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da bu kervana katılan son isim olmuştu.

  Mansur Yavaş, Pqueen'in Twitch programına konuk olacak:

  Tweeti görüntüleyemiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayın.

  Şimdiyse Pqueen, Başkan Mansur Yavaş'ın önümüzdeki hafta içerisinde 'Pqueen ile Kimdir' programının konuğu olacağını açıkladı. Ünlü yayıncı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Duyurmaktan büyük bir gurur duyuyorum: 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 20.00'de Pqueen ile Kimdir'in konuğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş" ifadelerini kullandı.

  Twitch dünyasına pek de uzak olmayan Mansur Yavaş ile Pqueen arasında geçtiğimiz dönemlerde de bir diyalog yaşanmıştı. Kendisinin programına konuk olduğu montajlı bir görsel paylaşan Pqueen'e yanıt veren Yavaş, "Sevgili Pelin, içeriklerin beni ve ailemi çok eğlendiriyor. Gençlerimizin pozitif enerjisi bizleri mutlu ediyor. Twitch'te bir gün yayınına katılıp chat'e selam vermek isterim" demişti.

  YKS'ye Çalışanların İşini Fazlasıyla Kolaylaştıracak 7 Mobil Uygulama

  17 Mart Çarşamba günü saat 20.00'de başlayacak olan program, Pqueen'in Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanacak.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.