• Marvel, Loki Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

  Marvel, Loki Dizisinin Yayın Tarihini Açıkladı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Marvel Sinematik Evreni’nin Disney+’ta yayınlanacak en merak edilen yapımlarından biri olan Loki dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Ayrıca söz konusu fragman ile birlikte Loki dizisinin hangi tarihte ekranlarda olacağını da öğrenmiş olduk.

  Fesatlık tanrısı Loki, temelde Thor’u kıskanan, Thor’un koruyucusu olduğu Dünya’yı ele geçirmek isteyen “kötü” bir karakter olsa da hem Tom Hiddleston’ın muhteşem oyunculuğu hem de karakterin “sempatik” ve eğlenceli tavrı, Loki’nin bir “kahramanmışçasına” sevilmesini sağlamıştı.  Loki dizisi, durumu bir adım öteye taşıyarak Loki’yi adeta bir “kahraman” haline getiriyor.

  Spoiler geliyor…

  loki

  Bildiğiniz gibi Loki, Avengers: Endgame’de Tesseract'ı alıp bilinmeyen bir mekan ve zamana doğru kaçmıştı. Loki dizisinin merkezinde yer alacak Mobius M. Mobius, fragmanda bu sahneyi hatırlatıyor ve Loki’nin Tesseract'ı alıp kaçarken gerçekliği bozduğunu ve TVA’nın onu düzeltmek için Loki’nin yardımına ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Peki neden Loki? Çünkü TVA’nın bu zorlu görevde Loki’nin eşsiz bakış açısına ihtiyacı var. (Az önce kahramanlaştırmak ile ilgili ne demiştim?)

  Paylaşılan fragmana göre Loki dizisi, 11 Haziran’da Disney+ abonelerinin beğenisine sunulacak. Dizide bir kez daha Tom Hiddleston tarafından canlandırılacak Loki dışında daha önce MCU’da gördüğümüz neredeyse hiçbir karakter bulunmuyor. 

  Loki dizisi fragmanı

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.