• Nissan, NV350 Karavanın Konsept Görsellerini Paylaştı

  Nissan, NV350 Karavanın Konsept Görsellerini Paylaştı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Evden çalışmanın ara sıra zorlaştığı son günlerde Nissan, sabah 9 akşam 6 mesaimizi rahat bir ortamda gerçekleştirebileceğimiz, neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek 4 çeker sisteme sahip bir karavan konsepti tanıttı. 

  Ev dışında aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz bu karavan, diğer karavanların aksine sürgülü ofis bölmesine sahip. Bu bölme, çalışanların tamamen kendine ayırabileceği sessiz bir ortamdan çok daha fazlasını sunuyor. 

  Karavanın içinde kahve makinesi bile düşünülmüş 

  Öncelikle Japon merkezli dev otomobil markası, NV350 adını verdikleri bu karavanı satışa sunmayı planlamıyor. Karavan, tamamen konsept bir tasarımdan ibaret ancak içinde bulunan en küçük detay bile mühendislerin NV350’ye ne kadar önem verdiğini kanıtlıyor. 

  Hem Özellikleriyle Hem de Fiyatıyla Evi Aratmayan Yerli Karavan: Crawler Otağ 600

  Karavanın sürgülü ofis odası, aracın dışına çıkacak tarzda tasarlanmış ve bu sayede kendinizi kapalı bir alanın içerisinde değil, tamamen doğayla baş başa hissediyorsunuz. Çatı katında bulunan mini salon ise, kahve aralarında her şeye biraz daha yüksekten bakmanıza olanak sağlıyor. NV350, sürgülü kapının yanında bir kahve makinesine ve diğer elektronik cihazları çalıştırmak için elektrik sistemine sahip.

  Nissan NV350

  NV350’nin belki de en büyük eksikliği, küçük de olsa bir yatağa sahip olmaması. Eğer diğer kompakt karavanlarda gördüğümüz gibi masayı yatağa dönüştürebilme gibi bir şansımız olsaydı, şüphesiz NV350’yi sadece ofis saatleri içerisinde değil, uzun soluklu kamplarda da kullanabilirdik. 

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.