• Nokia, Wi-Fi 6 Destekli Routerı Beacon 2'yi Duyurdu

  Nokia, Wi-Fi 6 Destekli Routerı Beacon 2'yi Duyurdu

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Akıllı telefon sektöründe aradığını bulamıyor olsa da diğer sektörlerde beklentileri karşılamayı sürdüren Nokia, YouTube'da paylaştığı bir video ile yeni Wi-Fi routerı "Beacon 2"yi duyurdu. Ancak bu videoda routerın özellikleriyle ilgili yeterli bilgi vermeyen Nokia, ürünle ilgili detaylı bilgi sahibi olmamızın önüne geçiyor. 

  Nokia'nın paylaştığı videoya göre Beacon 2, kare ve kulemsi bir tasarıma sahip olacak. Üst kısmında pasif havalandırmaya yarayan bir bölümün olduğu cihaz, ön kısmına Nokia logosu ve bağlantı durumunu gösteren LED ışıklara sahip. Ürünün arka kısmında ise bağlantıların yapılmasını sağlayan girişler yer alıyor.

  Nokia Beacon 2, işte böyle görünüyor

  Nokia Beacon 2

  Nokia'nın yeni Wi-Fi router modeli, Wi-Fi 6 teknolojisini destekliyor. Ayrıca bu ürün, "EasyMesh" olarak isimlendirilen ve ev ya da ofis gibi ortamlarda kendi Wi-Fi ağınızı oluşturmanızı ve bu ağdaki cihazları yönetmenizi sağlayan teknolojiyi de bünyesinde barındırıyor. Öte yandan bu router, sahip olduğu özel yazılım ile o ortamdaki en iyi Wi-Fi deneyimini sunabilmek için kendi kendini optimize ediyor.

  Honor, Wi-Fi 6 Plus Destekli Router 3'ü Türkiye'de Satışa Sundu

  Nokia tarafından paylaşılan video, buraya kadar anlattıklarımız dışında hiçbir bilgi sunmuyor. Haliyle ürünün ne zaman piyasaya sürüleceğini ya da Beacon 2'nin fiyatının ne olacağını bilmiyoruz. Ancak Nokia'nın kısa bir süre sonra bu ürünle ilgili yeni açıklama yapması ve en yeni routerın tüm teknik özellikleri ile fiyatını da açıklaması bekleniyor.

  İşte Nokia Beacon 2 için hazırlanan duyuru videosu

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.