• OnePlus 9 Kutusundan Şarj Cihazı Çıkacak

  OnePlus 9 Kutusundan Şarj Cihazı Çıkacak

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Apple’la başlayan ve ardından Samsung ve Xiaomi gibi firmaların arka arkaya uygulamaya aldığı şarj cihazlarının kutulardan çıkartılması konusu, akıllı telefon kullanıcıları tarafından öfkeyle karşılanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan "OnePlus 9 kutusundan şarj cihazı çıkmayacak" söylemlerinin altının boş olduğu ortaya çıktı.

  OnePlus’ın resmi forumlarında tartışmaya dönen konuda oldukça fazla yorum yapıldı. Birçok kullanıcı OnePlus 9 serisi kutularının içerisinden şarj cihazı çıkmayacağını söylerken birkaç kullanıcının “Çıkacak, korkmayın” gibi yorumları da forumda yer aldı. Sonrasında ise bu tartışmaya bir anda CEO Pete Lau da dahil oldu

  Pete Lau: “Endişeye gerek yok, kutularda şarj cihazı olacak”

  Pete Lau

  Yukarıda belirttiğimiz gibi forumlarda dönen tartışmaya katılan Pete Lau, tüm tartışmalara son noktayı koydu. “We have the charger inside the box.” diye mesaj atan Lau, OnePlus’ın bu modadan etkilenmeyeceğini belirtmiş gibi oldu. Bu arada OnePlus ekibinin de resmi forumlarını ne kadar dikkate aldığı ve kullanıcı şikayetlerini dikkatle izlediğinin en büyük kanıtı aslında bu yorum oldu.

  OnePlus 9 Pro’nun Resmi Tanıtım Videosu Yayınlandı

  Çin’in büyüyen devi OnePlus’ın kullanıcılarla bu kadar iç içe olması da firmanın kullanıcı odaklı çalıştığını ispatlar nitelikte. Samsung ve Apple gibi teknoloji devlerinin kullanıcılarla artık resmiyette bir arada olmasına istinaden “yaptık oldu” anlayışı, OnePlus gibi firmaların önünü açmaya başladı. Elbette belirtmekte fayda var kulaklıklar yine OnePlus 9’da da olmayacak. En azından şarj cihazına ekstra ödeme yapmak zorunda kalmayan kullanıcılar şuan için mutlular.

  Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.