• Oppo Find X3 Serisinden Yeni Bir Render Görüntüsü Sızdırıldı

  Oppo Find X3 Serisinden Yeni Bir Render Görüntüsü Sızdırıldı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Oppo, 2021 yılının en çok ses getirecek Android telefonlarından biri olarak işaret edilen Oppo Find X3 serisini Mart ayında tanıtmaya hazırlanıyor. Performans testlerinde ilk sıraya yerleşerek gözleri üzerine çekmeyi başaran Find X3 ve ailenin diğer üyelerinin net çıkış tarihi ise bilinmiyor.

  Ancak tabii ki Mart ayı yaklaştıkça çeşitli sızıntılar ve haberler de artarak gelmeye devam ediyor. Gelen son görüntü ise Oppo Find X3 Pro, Neo ve Lite'in bir arada olduğu bir render görüntüsü. 

  İlk olarak bu üç modeli göreceğiz:

  Oppo Find X3

  Oppo'nun Mart ayında ilk olarak Find X3 Pro, Neo ve Lite modellerini piyasaya süreceği ve Find X3'ün bu üç model ile birlikte gelmeyeceği düşünülüyor. Ortaya çıkan son görüntülere göre her üç model de ekranın sol üst köşesinde konumlandırılmış bir ön kamera ile geliyor. Find X3 Pro ve Neo'nun ekranlarının kenarları kavisli bir yapıda ancak Lite modelinin ekranı düz görünüyor.

  Bu tasarım detaylarının yanında Find X3 serisinin en çekici noktasının kamera olduğunu söylemek mümkün. Kamerasıyla öne çıkacak bir model olduğu düşünülen Find X3 Pro, 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş açılı lens, 2X optik zoom özellikli 13 MP telefoto kamera, 3 MP makro lensli kamera ve 25x zoom özelliği ile gelmeye hazırlanıyor.

  Samsung, Xiaomi ve Oppo'nun Türkiye'de Akıllı Telefon Üretmesi, Kullanıcılara Nasıl Yansıyacak?

  Bunun yanında serinin görece zayıf halkalarından biri olarak işaret edilen Find X3 Lite'ın Reno 5 5G'nin yeniden adlandırılmış versiyonu olacağı, yalnızca logolarının değiştirilerek satışa sunulacağı iddia edildi. Serinin diğer üyesi Neo ile ilgili ise henüz elimizde fazla bilgi bulunmuyor.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 121 Okunma 2 sene önce
  Views Template: 139 Okunma 2 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.