• Peaky Blinders, 6. Sezon ile Final Yapacak

  Peaky Blinders, 6. Sezon ile Final Yapacak

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Birinci Dünya Savaşı sonrasında İngiltere’nin Birmingham kentinde faaliyet gösteren Peaky Blinders adlı çeteyi konu alan suç-drama türünde bir dizi olan Peaky Blinders’ın 6. sezon sonunda ekranlara veda edeceği açıklandı.

  Dünya çapında geniş bir seyirci kitlesine sahip olan Peaky Blinders’ın 5. sezonu, 2019 yılında ekranlara gelmişti. Ancak 2020 yılının tamamını etkisi altına alan koronavirüs pandemisi, pek çok yapım gibi Peaky Blinders’ın 6. sezon çekimlerinin de ertelenmesine yol açtı. Dizinin çekimleri yeniden başladı başlamasına ancak gelen haberler hayranları sevindirecek türden değil.

  Peaky Blinders’ın hikayesi, farklı bir formatta devam edecek

  peaky blinders

  Çekimleri devam etmekte olan 6. sezon ile ilgili konuşan dizinin yaratıcısı Steven Knight, “Bunun bugüne kadarki en iyi sezonumuz olacağına ve muhteşem hayranlarımızın çok seveceğine inanıyoruz. TV dizisi sona erecek olsa da, hikâye başka bir formatta devam edecek.” ifadelerini kullandı ve 6. sezonun, Peaky Blinders’ın son sezonu olacağını bildirdi.

  Dizinin as kadrosu diyebileceğimiz Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Finn Cole, Kate Phillips, Natasha O’Keeffe ve Harry Kirton, 6. sezonda da yeniden karşımıza çıkacak. Ayrıca 5. sezonda diziye dahil olan Sam Claflin ve Anya Taylor-Joy‘un da rollerine geri dönmesi bekleniyor. Peaky Blinders’ın 6. ve final sezonunda karşımıza çıkacak yeni yüzler arasında en dikkat çekeni ise Stephen Graham olacak.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.