• Prens Philip'in Ölümü, The Crown Hayranlarının da Gündeminde

  Prens Philip'in Ölümü, The Crown Hayranlarının da Gündeminde

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Buckingham Sarayı bugün, dünya basınında manşetlere taşınan bir açıklama yaptı. Yapılan bu açıklamada, Kraliçe II. Elizabeth'in eşi Prens Philip'in hayata gözlerini yumduğu açıklandı. Bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Prens Philip'in hayata vedası tüm dünyada yankı bulurken, 2016 yılında yayınlanmaya başlayan The Crown isimli Netflix dizisinin hayranları, bu olaya biraz daha farklı bir çerçeveden yaklaştılar.

  Netflix abonelerinden tam not alan ve yıllar içerisinde 4 sezonu geride bırakan The Crown, II. Elizabeth'in tahta geçtiği ilk dönemleri anlatan, etkileyici bir yapımdı. Elbette II. Elizabeth'in olduğu bir dizide Prens Philip'e de sıklıkla yer veriliyordu. Ancak dizi, Prens Philip'i tabiri caizse "hovarda" olarak göstermişti. Philip'in özellikle de Michael Parker isimli arkadaşıyla yaptıkları ve prenslik unvanını alış süreci, Netflix aboneleri tarafından çok konuşulan olayların başında gelmişti. Ancak yine de dizideki Prens Philip, seyircinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. İşte o bölümleri unutmayan sosyal medya kullanıcıları, Prens Philip'in ölüm haberinin duyurulmasıyla Twitter'a koşarak binlerce paylaşım yaptılar. Biz de o paylaşımlardan bazılarını sizler için derledik.

  İşte Twitter'da Prens Phillip'in ölümüyle The Crown'u birleştiren paylaşımlar

  Twitter

  Twitter

  Kraliçe II. Elizabeth de Hayata Veda Ederse İngiltere'de Hangi Gelişmeler Yaşanır?

  The Crown

  Yorum

  The Crown

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.