• Razer'dan RBG Aydınlatma N95 Maske Geliyor

  Razer'dan RBG Aydınlatma N95 Maske Geliyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Razer’ın üretmiş olduğu oyun ekipmanlarının özellikle tasarım açısından bir hayli dikkat çektiğini kaçınılmaz bir gerçek. Chroma RGB aydınlatmalı ürünleri ile dikkat çeken marka, yine RGB aydınlatmalı, tekrar kullanılabilen yeni N95 maskelerinin yolda olduğunu açıkladı.

  Son derece fütüristik bir tarza ve saklama kutusuna sahip olan yeni maskenin çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil ve Razer’ın Project Hazel adını verdiği bu ürünü sunabilmesi için ilk önce ABD Gıda ve İlaç Dairesi’nden resmi onay alması gerekiyor.

  Maskenin ne zaman çıkacağı henüz kesinleşmedi

  razer n95 maske

  CES 2021 fuarında sürpriz bir şekilde tanıtılan Project Hazel adındaki maske, şirketin yapmış olduğu açıklamaya göre aslında sadece bir konseptten ibaretti. Razer CEO’su Min-Lian Tang, bu konsepti hayata geçireceklerini ve N95 maskeyi en kısa zamanda piyasa sunmak istediklerini belirtti.

  Yeni maskeye baktığımız zaman fütüristik tarzın sadece tasarıma değil donanıma da uygulandığını görüyoruz. RGB Chroma aydınlatmasına sahip olacak Project Hazel, çizilmeye ve su geçirmeye dayanıklı yapısı ile karşımıza çıkıyor. 

  Razer'dan Gerçek Olamayacak Kadar Güzel Oyuncu Koltuğu Konsepti: Project Brooklyn

  Maske, iç kısımda bulunan mikrofonlar sayesinde kullanıcıya maskeyi çıkarmadan kolayca konuşabilme ve anlaşılabilme imkanı tanıyor. Hava karardığı zaman otomatik olarak ağız tarafında yanan ışıklar sayesinde de akşam saatlerinde maskeyi takan kişinin konuşmaya başladığı kolayca fark edilebiliyor. 

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.