• Red Bull TV, Türkçe Yayınlara Başladı

  Red Bull TV, Türkçe Yayınlara Başladı

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Red Bull’un dans, müzik ve spor odaklı içerik kanalı Red Bull TV, 21 Nisan (bugün) itibarıyla Türkçe içeriklerle seyircilerin karşısına çıkıyor. Red Bull Türkiye tarafından yapılan açıklamalara göre Red Bull TV'de bulunan ana dili Türkçe ya da Türkçe alt yazılı toplam 7 bin dakikalık içerikler keyifle izlenebilecek.

  Red Bull TV'nin Türkçe yayınında global içeriklerin yanı sıra ‘Köklere Dönüş’, ‘Searching For Sound’, ‘Part of The Game: İstanbul’ gibi yerli içerikler de yer alacak. Dünya çapında pek çok sporcunun, müzisyenin ve ünlü ismin ilham veren hikayelerini bünyesinde barındıran Red Bull TV'de 5 gün boyunca kesintisiz bir şekilde izlenebilecek kadar çok Türkçe içerik bulunuyor ve ilerleyen dönemde yeni içerikler de eklenecek.

  red bull f1

  Red Bull TV'de yer alan yerli içeriklerden Köklere Dönüş, efsane Red Bull sporcusu Kenan Sofuoğlu’nun yaşam serüveni ve 5 dünya şampiyonluğunun öyküsünü canlı tanıklarla aktarırken; Searching For Sound'da Türk müziğinin kökenini araştıran Tolga Böyük ve VEYasin’in heyecanlı ve gizemli yolculuğu yer alıyor. Part of The Game: İstanbul'da ise İstanbul’daki en iyi mobil ve PC oyuncularının hikayesi anlatılıyor.

  Red Bull Media House tarafından hayata geçirilen, İstanbul’un tüm dünyaya tanıtılmasında rol oynayan ‘Istanbulls’ isimli Formula 1 için oluşturulan film de Red Bull TV'nin ilgi çekici içerikleri arasında bulunuyor. 

  red bull TV

  Yerli ve yabancı pek çok belgesel bulunan Red Bull TV'de bu içeriklere ek olarak motor spor dünyasından Drift Masters Avrupa Şampiyonaları, bisiklet dünyasından Uluslararası Bisiklet Birliği turnuvaları, dans dünyasından Red Bull BC One finalleri ve Red Bull Neymar Jr’s Five Dünya Finali gibi önemli etkinliklerin canlı yayınları da gerçekleştirilecek.

  Peki Red Bull TV'nin aylık ücreti ne kadar? Red Bull TV, binlerce dakikalık Türkçe içerikleri ile tamamen ücretsiz bir şekilde Türkiye'deki spor ve sanatseverlerin hizmetine açılmış durumda. Red Bull TV'yi web sitesi, Android ya da iOS uygulaması, akıllı TV uygulaması, PlayStation uygulaması ve Xbox uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.